Žinoma šalies astrologė Vaiva Budraitytė įsitikinusi, kad veidrodžiai nėra tik priemonė pasižiūrėti į save. Pasak jos, veidrodžiuose slypi kur kas daugiau. Nuo senų senovės žmonės žinojo, kad veidrodžio energija yra žymiai stipresnė nei galėtų pasirodyti iš pradžių. „Atsiminkite, miegamajame negali būti nei veidrodžio, nei televizoriaus, nei kompiuterio. Visi blizgūs paviršiai yra portalai tarp pasaulių. Kadangi esame dvasinės būtybės, miegoti prie atviro portalo yra blogai. Juk net yra paprotys, kai žmogus miršta, su skraiste uždengia visus televizorius, veidrodžius, blizgius paveikslus. Kai kažkas miršta, portalas suaktyvėja. Ir anksčiau, kai močiutės dengdavo televizorius servetėlėmis, tikrai ne dėl dulkių. Tačiau pagrindinė taisyklė ta, kad visuose tuose paviršiuose miegamajame neatsispindėtų lova“, – šį trečiadienio vakarą „Šeškinės 20“ laidoje pasakos astrologė V. Budraitytė.

 

Vaiva B

Esą veidrodžiai laikomi vienu mistiškiausių objektų, nes juose gali slėptis daug neigiamos energijos. Sakoma, kad veidrodyje gali užsifiksuoti visi jame atsispindėję dalykai, o tai gali turėti pasekmių žmogui, kuris juo naudojasi. Kuo senesnis veidrodis, tuo daugiau įvairios energijos savyje jis turi. Tuo tiki ir Vaiva, todėl prisiminusi neseniai nutikusį įvykį nusprendė juo pasidalinti. „Pati turėjau vieną atvejį, kai prieš metus laiko atvažiavome į vienas laidotuves. Atsimenu, aš žiūriu, senoje troboje prieš pat lauko duris pakabintas didelis, žmogaus ūgio veidrodis. Kaip aš anksčiau to nepastebėjau… Mane net nupurtė. Žmogus, kurį mes palaidojome visą gyvenimą buvo labai, labai vienišas. Nors jis buvo nepaprastai nuostabus žmogus. Tas veidrodis buvo labai agresyvus, labai pavydus ir jis nieko neįsileisdavo. Vėliau aš atidžiau jį apžiūrėjau ir net šiurpai per kūną lakstė, kad kaip dėl tokios smulkmenos buvo galima nugyventi gražų, įdomų gyvenimą ir būti tokiam vienišam“, – dalinosi astrologė.

 

Vaiva pasidalins ne tik prietarais, bet ir kartu su iliuzionistu Mantu Wizard pranašaus ateitį – jau šį trečiadienio vakarą 20 val. laidoje „Šeškinės 20“ tik per LNK.

 

VIDEO Vaiva pasidalino mistiškais prietarais