Nuo Naujųjų metų LNK ekranuose startavęs muzikinis projektas „Lietuvos balsas. Kartos“ kiekvieną sekmadienį žiūrovus toliau stebins išskirtiniais dalyvių pasirodymais. Antrosiose aklosiose perklausose pasirodys jau dabar projekto žvaigždėmis vadinamas vyro ir žmonos duetas.

 

270182019_345782400692881_8844773691249224917_n_450x600

Eglė ir Erikas Klincevičiai iš Vilniaus jau nuo pat pirmųjų perklausų stebina ne tik savo talentu, bet ir spinduliuojančia meile vienas kitam. Nors pora mokosi toje pačioje įstaigoje  – Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje studijuoja operos specialybę  bei kartu koncertuoja kaip duetas, jų teigimu, laiko kartu vis tiek norėtųsi daugiau. „Atrodo, kad kartu ir gyvename, ir dirbame, tačiau mums vis tiek vienas kito negana“, –   juokiasi Eglė ir Erikas. „Gal taip yra todėl, kad nepaisant fakto, jog esame duetas, turime kurti ir savo personažus, daug repetuoti po vieną,  o tai reikalauja labai daug susikaupimo, individualumo“, – papildo Erikas.

 

Aklųjų perklausų metu pora minės trečiąsias savo vestuvių metines. „Viskas kažkuo primena tą dieną prieš trejus metus: labai didelis jaudulys, labai daug pasiruošimo, labai daug vilčių, abu tokie pasipuošę, šventiškai nusiteikę – bijau, kad scenoje neapsiverkčiau“, – emocijų neslėps Eglė.

 

Nors abu solistai mokosi toje pačioje įstaigoje ir pirmą kartą vienas kitą pamatė koncerte, lemiama pažintis įvyko sporto klube. „Taip jau nutiko, kad tą dieną pasportuoti nuėjau į kitą klubą, nei einu įprastai. Dar pagalvojau: ai, šiandien prastų plaukų diena, ne nuotaika, gerai, kad nesutiksiu jokių pažįstamų. Tačiau taip jau nutiko, kad į tą patį klubą atėjo Erikas – vaikinas, kurį jau buvau nusižiūrėjusi“, – juokiasi Eglė. Mergina prisipažįsta, kad nors Erikas atsistojo ant gretimo bėgimo takelio, iš pradžių ji bandžiusi apsimesti, kad jo nemato. „Tą dieną tikrai jaučiausi nepasiruošusi pažinčiai. Visgi Erikas mane užkalbino, tik jau kitoje sporto klubo vietoje, prašnekėjome gal pusę valandos, kuri prabėgo kaip sekundė“, – apie abipusę simpatiją pasakoja moteris.

 

Vėliau poros pažintis tęsėsi socialiniuose tinkluose, o didžiausią pagreitį įgavo, kai Erikas pasiūlė pagalbą Eglei mokantis italų kalbos. „Italų kalba operoje labai svarbi, todėl mes ją studijuojame. Aš buvau aukštesniame kurse, tad mielai pasisiūliau padėti“, – romantiškas aplinkybes prisimena Erikas.  Beje, italų kultūra yra ne vienintelė kultūra vienijanti porą – Erikas kilęs iš Azerbaidžano, todėl Eglė kartu su juo dalyvauja ir kuriant programas susijusias su Azerbaidžano muzika.

 

„Norime įspūdingai startuoti ir pasirodyti visai Lietuvai. O duetų Lietuvoje nėra tikrai daug, manome, kad galėsime nustebinti, duosime kažką naujo. Mus vienija kažkoks neapsakomas tyras jausmas, vienas kita mokome ir labai palaikome“, – sako laiminga pora, atliekanti operas ir miuziklus.

 

Kaip seksis Eglei ir Erikui, bus galima pamatyti jau sekmadienį per LNK televiziją, 19.30 val., muzikiniame šou „Lietuvos balsas. Kartos“.