„Lietuvos balso“ finalininkė, grupės „Magnit“ narė, Emilija Katauskaitė paprastomis dienomis dažosi minimaliai, nes stengiasi tausoti veido odą. Ryškesnį makiažą pasidaro tik tada, kai eina į vakarėlį arba dainuoja scenoje.

 

IMG_2034

 

Klasikinį makiažą mėgstanti mergina tarptautinės makiažo priemonių bendrovės studijoje ryžosi paeksperimentuoti. Emilijai profesionali vizažistė Reda Valantinaitė padarė išskirtinį makiažą, ypač tinkantį šventiniam vakarui. Jai buvo sukurtas greitas (blic) žvaigždės makiažas, kurio akcentas – nestandartinės, įdomesnio dizaino blakstienos, bei  įspūdingas ornamentas ant skruosto. Kaip ir kiti vakaro modeliai, Emilija pasipuošė naujausiais moteriškų drabužių parduotuvės „Simple“ drabužiais.

 

IMG_2113

 

Pasak profesionalios vizažistės Redos Valantinaitės, ornamentai ant veido Lietuvoje nėra naujovė, jie atliekami specialia technika (purškiami), tačiau ji šįsyk norėjo parodyti, kad raštus galima sukurti ir teptuku, naudojant sodresnių atspalvių šešėlius.

 

IMG_2143 IMG_2149

 

„Net eidama į sceną, dažniausiai makiažą darausi pati, tiesiog paryškinu akis ir lūpas, todėl šventinio vakarėlio metu jaučiausi tikrai išskirtinai – ornamentas, nestandartinės blakstienos, sukūrė ypač šventinio makiažo efektą.  Nors aš nesu linkusi eksperimentuoti, šis eksperimentas man labai patiko.  Ypač ornamentas!  Tik žvilgtelėjus gali atrodyti,  kad man ant veido lipdukas užklijuotas, tačiau iš tiesų vizažistė viską pati nupiešė ranka“, – džiaugėsi „Lietuvos balso“ finalininkė.

 

IMG_2158

 

Pasak vizažistės, pagal naujausias tendencijas labai svarbu akcentuoti švytinčias akis. Ypač madingi blizgantys, švytintys antakiai bei akių vokai.

 

IMG_2272

 

Merginoms, kurios neturi galimybės apsilankyti pas profesionalią vizažistę, Reda pataria akcentuoti lūpas. „Jeigu nemokate pasidaryti efektingo akių makiažo, neturite kokybiškų ir tinkamų blizgučių, tuomet, geriausia akcentuoti lūpas. Tačiau labai svarbu, kad ryškios lūpos būtų tinkamai užfiksuotos arba padažytos ilgalaikiais lūpų dažais, kad šventės metu nereiktų nuolat taisyti makiažo. Taip pat labai svarbu rasti tinkamą lūpų spalvą, kuri leistų jaustis užtikrintai“, – aiškino vizažistė.

 

IMG_2273

 

Drąsesnėms R. Valantinaitė pataria naudoti šešėlius, deimantines pudras ir net „Swarovski“ kristalų dulkes. Jie ypač tiks toms, kurių oda atrodo pavargusi. „Swarovski“ kristalai akimirksniu suteikia kerinčio švytėjimo. Švytėjimas, blizgesys paslepia visas nuovargio žymes ir suteikia veidui gaivos bei šviežumo pojūtį, be to, būtent blizgučiais galima paslėpti ir visas makiažo klaidas.

 

IMG_2292

 

„Išduosiu paslaptį – blizgučiai, deimantiniai šešėliai su smulkintais „Swarovski“ kristalais ne tik paryškina makiažą, suteikia jam šventinį efektą, bet ir paslepia klaidas. Net profesionalūs meistrai, turėdami mažai laiko, visus defektus užmaskuoja blizgučiais. Todėl, jei nepavyks vienodai pasidažyti akių,  viską užmaskuokite blizgučiais.

O norint paslėpti nuovargį, akių vokus reiktų dažyti šviesiomis, skaisčiomis spalvomis, ant viršaus uždėti smulkintų „Swarovski“ kristalų, priklijuoti blakstienas, kad efektas bus stulbinantis. Kitais metais bus itin madingos priklijuojamos blakstienos. Todėl mes jau dabar pratiname klientes išmokti pačioms jas prisiklijuoti. Gal pradžioje ir sunku, bet vėliau merginos įpranta, kaip ir įsidėti akių lęšius“, – aiškino vizažistė.

   

Pasak profesionalios vizažistės Redos Valantinaitės, šventės ar vakarėlio  metu svarbiausia ne makiažas, bet gera nuotaika ir šypsena.