Donatas Montvydas pasakoja, kad artėjantis švenčių laikotarpis jam – didelis darbymetis. Kaip ir daugelis muzikantų, Donatas šventes dažniausiai sutinka scenoje. Taip bus ir šiemet, mat per Kalėdas jo laukia koncertas.

 

1 (Small) 2 (Small) 3 (Small)

 

„Šeimos šventė yra Kūčios, o visos kitos – scenoje“, – TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjams Justinui Jankevičiui ir Mindaugui Stasiuliui pasakos D. Montvydas. Dainininkas taip pat atskleis, kad lopšinių savo vaikams nedainuoja. „Nežinau, kodėl taip yra, bet dukra manęs ir neprašo. Ji vienintelis žmogus, kuris, kai aš dainuoju, sako: „tėte, gal tu jau nebedainuok“. Dėl to aš jau nebedrįstu naktimis jai dainuoti lopšinių“, – juokiasi Donatas. Tačiau jis sako, kad prireikus, dukra puikiai išnaudoja tėčio žinomumą ir dažnai pati pasiūlo savo draugėms nusifotografuoti su Donatu Montvydu.

 

4 (Small) 5 (Small) 6 (Small)

 

Pats Donatas taip pat džiaugiasi, kad kartais būti įžymybe apsimoka: „Iš Kaziuko mugės visada grįžtu neišleidęs nė vieno cento, bet su pilnais kašikais. Aišku, iš pradžių reikia išklausyti iš močiučių visokių komentarų, bet finale vis tiek duoda man saliamį ir sako: imk, tu esi liesas, nevalgai, žmona tavęs nemaitina“.

 

7 (Small) 8 (Small) 9 (Small)

 

Ar yra žmonių, kurie nemėgsta Donato arba tokių, kurie nežino apie jį? TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ jau šį vakarą pamatysite specialų eksperimentą, kuris ir padės išsiaiškinti, ką žmonės iš tiesų galvoja apie D. Montvydą. „Rimtuose pokalbiuose“ šį kartą Justinas aiškinsis, kada jau metas susilaukti vaikų, o kada apie tai galvoti vėloka.

 

Žaidimai ir įdomūs pokalbiai laidoje „Gero vakaro šou“ jau šį vakarą 20 val. per TV3.

 

Informacinė ir pramoginė laida  „Gero vakaro šou“ – trečiadieniais 20 val. per TV3!