Kiekvieną savaitę populiariausio TV3 vasaros realybės šou dalyviai sunkiai dirba baruose dėl vienintelio tikslo – surinkti kuo didesnę apyvartą ir gauti neliečiamybę. Tačiau net didžiausių pastangų ne visuomet pakanka. Vienai iš komandų vėl teko dalyvauti pliusų ir minusų vakare, kuris vienam iš projekto dalyvių lemia kovą dėl išlikimo. Šiame pliusų ir minusų vakare – netikėtas laimėjusios komandos akibrokštas.

 

aaa5 (1 of 1) (Small)

 

Šiandien, ketvirtadienį, „2 Barų“ dienoraštyje žiūrovai išvys pliusų ir minusų vakarą, kuriame pralaimėjusi komanda spręs, kas sekmadienį varžysis kovoje dėl išlikimo. Tačiau visas kortas šį kartą sumaišys laimėjusioji komanda.

 

aaa6 (1 of 1) (Small)

 

Tarp jau daugiau nei mėnesį kartu gyvenančių dalyvių vėl kyla įtampa. Kitų dalyvių intrigų neapsikentusi Ieva nori važiuoti namo, Meda negaili aštrių pasisakymų apie, anot jos, projekte ne savo jėgomis taip ilgai išbuvusią Liną, o Kristupas jau kurį laiką atvirai jaučia antipatiją vyriausiai šou dalyvei ir buvusiai merginų grupės „Kitokios“ narei Oksanai.

 

aaa7 (1 of 1) (Small)

 

„Oksanai reikia eiti lauk iš čia. Ji pradeda „psichuoti“ ir tai nėra gerai. Ji negali taip elgtis“, – sakė Kristupas, kurį Oksana išvadino mažvaikiu ir neatsakingu.

 

aaa9 (1 of 1) (Small)

 

„Kristupas nori dominuoti, todėl labai natūralu, kad atėjus antram žmogui, kuris lygiai taip pat siekia savo tikslo, atsiranda natūrali trintis“, – konfliktą su Kristupu komentavo jo elgesiu nepatenkinta Oksana.

 

aaa18 (1 of 1) (Small)

 

Panašu, kad įsiaudrinus atmosferai, „2 Barų“ dalyviai išties turi ką vienas kitam pasakyti, todėl šios savaitės pliusų ir minusų vakaras – kaip niekada kupinas intrigų ir diskusijų apie neišspręstus santykius.

 

Kuri komanda šią savaitę uždirbo mažesnę apyvartą? Kas užims pirmąją karštąją kėdę ir sekmadienį kovos dėl išlikimo? Kas sujauks barmenų planus pliusų ir minusų vakaro metu? Visi atsakymai – šiandien 21 val. „2 Barų“ dienoraštyje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba devyni bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!

 

Nuotraukos – Karolio Bakūno