Šio trečiadienio pavakarę 17.25 val. laidoje „Yra, kaip yra“ apie moterų darbą arabų kraštuose pasakos ir visai neseniai išgarsėjusi erotinių fotosesijų manekenė Kristina. Ji buvo tapusi amerikiečio Arono Perezo pažinčių portalo veidu, tačiau tada užsienietis sakė, kad Kristina ne modelis, o elitinė turtingų vyrų palydovė.

 

20160914_kristina_YKY

 

Tuo metu pats JAV milijonierius pasakojo, kad dėl gautos informacijos turėjo lietuvę diskvalifikuoti bei atleisti iš darbo. Įdomu tai, kad Aronas Perezas, norėdamas įsitikinti, ar Kristina yra tikrai palydovė, nutarė pats užsisakyti jos paslaugas. Ir, kaip pats tuomet pasakojo Aronas, Kristina užkibo ant jo kabliuko.

 

146640476145

 

Tuo tarpu Kristina laidoje pasakos, kad dirbant modeliu bendrauti su vyrais yra draudžiama, o už nusižengimus gražuolės yra pašalinamos iš agentūros. Lietuvė atskleis, kad už vieną fotosesiją ji gauna 500 – 600 eurų.

 

1466404768604

 

Lietuvaitė pasakos, kad dabar apie vaikinus negalvoja, tam neturi laiko, kadangi Kristinai tenka daug keliauti po visą pasaulį. Be to, mergina pripažins, kad ji traukia įvairius „treninguočius“, o ji svajoja apie gražų vyrą su kostiumu.

 

Kristina laidoje guosis, kad po konflikto su Aronu Perezu, visi pradėjo į ją žiūrėti kaip į nerimtą merginą, net sakė, kad viename restorane jos net neaptarnavo.

 

Tačiau laidos kūrybinė grupė pasidomėjo Kristinos darbais užsienyje bei išsiaiškino, kad gražuolės lietuvaitės nuotraukos ir aprašymai puikuojasi daugelyje eskorto svetainių visame pasaulyje.

 

Skelbiama, kad valanda su mergina kainuoja 150 eurų, o diena – 500 eurų. Vienoje svetainėje rašoma, kad merginai patinka seksas su merginomis, erotiniai masažai, įvairūs sekso žaisliukai ir kitos nešvankios pramogos, o kai kuriuose aprašymuose galima rasti ir dar pikantiškesnių detalių…

 

Mergina sakys, kad ji yra apstulbusi matydama tokias nuotraukas ir ginsis, kad tai – konkurenčių darbas, o jos nuogos nuotraukos – grynas „fotošopas“.

 

Visą laidą žiūrėkite šį trečiadienio vakarą 17 val. 25 min. per LNK.