Šį sekmadienio vakarą „Lietuvos balse“ tęsis aklųjų perklausų etapas, kuriame ir vėl netruks spalvingų asmenybių ir išskirtinių balsų. Dėl galimybės patekti į muzikos žvaigždžių Monikos Liu, Monique, Donato Montvydo ir Justino Jaručio komandas kovos ir praėjusiais metais ant vedėjo Rolando Mackevičiaus peties dėl nesėkmės verkęs Juozas Sakalauskas.

 

190703_JPG-708

 

„Lietuvos balse“ dalyvauju antrą kartą, nes noriu įrodyti, kad ne tik galiu dainuoti, bet galiu gerai dainuoti. Esu pasiryžęs kovoti dėl savo svajonės. Praėjusiais metais labai stipriai jaudinausi, išgyvenau, labai daug ruošiausi, bet nemaniau, kad man bus taip baisu, viskas buvo visiškai kitaip nei įsivaizdavau. Pasirodymas turbūt buvo vienas iš prastesnių, kokius turėjau. Po jo tris dienas verkiau ir galvojau, kad daugiau gyvenime nebedainuosiu ir nebegrįšiu ir, kad muzika yra ne man“, – apie praėjusio sezono nesėkmę pasakoja Juozas.

 

190703_JPG-709

 

Vis tik vaikinas pasakoja, jog vėliau nusiramino ir suprato, jog jis – ne tas žmogus, kuris taip lengvai gali paleisti savo svajonę. Dalyvis mano, jog tiems, kurie po pirmos nesėkmės niekada nebegrįžta ir daugiau nebando, muzika taip stipriai net nerūpi. Todėl šį sekmadienį Juozas vėl lips į sceną ir bandys įrodyti, jog jam tikrai rūpi.

 

190703_JPG-713

 

„Grįžtu kovoti ir tikiu, kad galiu daug daugiau. Man buvo gėda dėl to, kaip prastai tuomet sudainavau. Ypač televizijoje. Dėl to daug ir verkiau. Tačiau vėliau supratau, kad ne tai svarbiausia. Svarbiausia yra patirtis, kurią gavau. Tuomet dar susilaukiau visokių piktų komentarų, kad verkiau eteryje, bet manęs tai nejaudina, aš pats žinau, kas esu ir kuo tikiu. Šį kartą ateinu ir noriu pasirodyti puikiai. Noriu atrasti ne tik save, bet ir savo klausytoją. Mano svajonė – patekti bent jau į tiesiogines kovas. Turiu savimi tikėti, tik tada ir manim gali kažkas patikėt“, – įsitikinęs praėjusiais metais ei vienos mokytojų kėdės neatsukęs Juozas.

 

Šiemet pozityvumu ir pasitikėjimu savimi trykštantis vaikinas pasakoja, kad įdėjo labai daug darbo pasiruošimui. Metus laiko lankė vokalo pamokas ir ruošėsi pasirodymui, kuris antrą kartą nepasisekti jau tiesiog negali.

 

„Šito pasirodymo laukiu kaip savo didžiausios svajonės išsipildymo. Po nesėkmės projekte grįžau į solinio dainavimo pamokas. Daug kartų dainavau viešumoje, stengiausi įveikti scenos baimę. Stengiausi įgauti kuo didesnę patirtį, kad tik mažiau jaudinčiausi. Aš nuoširdžiai tikiu, kad šį kartą įveiksiu save ir savo baimes ir savo pasirodymu paskatinsiu bent vieną kėdę atsisukti“, – užtikrintas Juozas.

 

Dalyvis sako, jog jei nei viena kėdė jam neatsisuks ir šiemet, jis tikrai nežada liūdėti. Tačiau po savo pasirodymo scenoje šį sekmadienį, Juozas ir vėl puls į ašaras… Kas nutiko scenoje ir kas privertė Juozą pratrūkti – jau šį sekmadienį, 19:30 val., per LNK.