Jau šį vakarą 21.30 val. naujajame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone startuoja „Patriotų“ laida, kurią konservatorių klerkai mėgino uždrausti.

LR_TV_P_H. Daktaras

Kas sieja Seimo nario Manto Adomėno žmoną, konservatorę Viktoriją Adomėnienę su Kauno Daktarų gauja apskritai ir su Henriku Daktaru bei Rimantu Ganusausku, pravarde Mongolas, konkrečiai? Sutikę paliudyti savo verslo ryšius su V.Adomėniene, prieš „Patriotų“ filmavimo  kamerą prabilo su iki gyvos galvos nuteisti Lukiškių kalėjimo kaliniai H. Daktaras ir Vladas Beleckas.

LR_TV_P_M. Adomenas

Garsiųjų kalinių išskirtinis interviu paskatino „Patriotų“ žurnalistes atlikti žurnalistinį tyrimą, ar  po Daktarų stogu uždirbti pinigai tapo politikų Adomėnų šeimos nekilnojamojo turto ir antikvariato verslo pradiniu kapitalu.

LR_TV_P_V. Beleckas

Vos išgirdęs „Patriotų“ klausimą, iš kur jo žmoną pažįsta H.Daktaras ir V.Beleckas, M. Adomėnas padarė viską, kad laida nebūtų parodyta: surengė spaudos konferenciją, kurioje apšmeižė žurnalistes, o Tėvynės sąjungos atstovė patarė „Lietuvos ryto“ televizijos vadovams dėl laidos rodymo priimti griežtą, bet teisingą sprendimą.

LR_TV_Patriotai_Janutiene ir Pauliuviene

Kita tema:  atinaujinusiuose „Patriotuose“ nuo šiol kvies jus į šviesiąją mūsų gyvenimo pusę. Šįkart – pas Povilą Žėką. Tik „Patriotų“ filmavimo kamerai buvo leista nufilmuoti, kaip prie Merkinės piramidės susirinkę dvasingi žmonės šventė Švč. Mergelės Marijos šventovės atidarymą. „Aš jus labai myliu ir noriu apkabinti“, – kreipėsi į „Patriotų“ žurnalistę Laima Paksienė, ir žurnalistei neliko nieko kita, tik padėti mikrofoną ir apsikabinti. „Patriotų“ startas naujajame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone – jau šį vakarą 21.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Laida ,,Patriotai“ – antradieniais 21.30 val. per ,,Lietuvos ryto“ TV