Rudenį į televizoriaus ekranus sugrįš populiariausias Lietuvoje muzikinis šou „X Faktorius“. Dar nepasibaigus penktajam projekto sezonui suplūdo keli šimtai apie dalyvavimą projekte svajojančių žmonių anketų. Šlovė, žinomumas, neįkainojama patirtis ir kelias į muzikos olimpą – štai ką duoda dalyvavimas TV3 projekte „X Faktoriuje“.

 

_MG_2611m (Small)

   

Penktojo „X Faktoriaus“ sezono nugalėtojai – grupė „120“ sako, kad laikas, praleistas projekte, jiems buvo vienas geriausių gyvenime. Didžiulis tempas, privalėjimas paruošti po vieną arba du pasirodymus kiekvieną savaitę – „X Faktorius“ puiki mokykla tiems, kurie nori įgyti sceninių žinių.

 

_MG_2625m (Small)

 

Jau šią savaitę „X Faktoriaus“ komanda pradės rengti atvirų durų dienas prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“. Balandžio 21 d. „X Faktorius“ atvyksta į Klaipėdą, 22 d. – į Šiaulius, 28 d. – į Kauną, o 29 d. – į Vilnių. Prieš atvykstant į atvirų durų dienas, komanda prašo užpildyti „X Faktoriaus“ dalyvio anketą. Ją galima rasti internete. Renginio svečiams koncertuos penktojo sezono finalininkai, tarp kurių ir Dovydas su Šarūnu.

 

_MG_8630m (Small)

 

Svarstantiems, pildyti „X Faktoriaus“ dalyvio anketą ar ne, nugalėtojai turi kelis patarimus. „Jei galvoji, ar dalyvauti, ar nedalyvauti, reikia dalyvauti. Tuomet išeisi iš komforto zonos, pasinersi į avantiūrą“, – sako „120“ vaikinai.

 

Ir nors „X Faktorius“ jau baigėsi prieš du mėnesius, nugalėtojų darbų tempas nė kiek nesulėtėjo. Dovydas ir Šarūnas nuolat dalyvauja įvairių televizijos laidų filmavimuose, garsina reklamas, fotografuojasi reklamose ar filmuojasi reklaminiuose klipuose.

 

Per dieną „X Faktoriaus“ nugalėtojai sulaukia bent kelių kvietimų koncertuoti įvairiose viešose ar privačiose šventėse, tačiau pasiūlymus renkasi labai atsakingai. Ir visai ne dėl to, kad ne visur norėtų koncertuoti. Svarbiausia vaikinams yra tinkamos techninės galimybės, o vakarėlių organizatoriai ne visada geba jas suteikti.

 

„Atvykę pas užsakovus negalime jų nuvilti. Žmonės mus mėgsta dėl mūsų ekspresijos, nuotaikos ir to, ką mes darome scenoje. Dažnai naktiniuose klubuose ar privačiose šventėse būna neįmanoma pertekti savo sumanymų“, – pasakoja vaikinai.

 

Dar nepasibaigus projektui Dovydas ir Šarūnas tapo pramogų pasaulio dalimi. „X Faktoriaus“ nugalėjai spėjo susipažinti su daugybe šou verslo atstovų. „Su visais sutariame puikiai. Pramogų pasaulyje žmonės tokie patys kaip ir visur. Kiekvienas su savo privalumais ir savo nuodėmėmis. Visi dirba savo darbą ir siekia asmeninės naudos“, – sako Šarūnas.

 

„Kai ateiname į naują būrį žmonių, su visais bendraujame natūraliai ir šiltai. Ir tie žmonės, kurie taip pat mėgsta bendrauti, iš karto randa su mumis ryšį. Tas pats galioja tiek garsiems, tiek nežinomiems žmonėms“, – sako Dovydas.

 

Žiniasklaidai pro akis neprasprūdo artima vaikinų draugystė su socialinių tinkle žvaigžde Karolina Meschino. Vaikinai kartu su gražuole filmavosi keliuose reklaminiuose klipuose. „Ši mergina yra unikumas. Ji labai nuoširdi, natūrali, labai fainas žmogus. Todėl mes su ja ir susidraugavome. Ji, kaip ir mes, neša teigiamą energetiką“, – tikina Dovydas.