Netrukus žiūrimiausiai LNK kanalų grupei priklausantis atsinaujinęs kanalas BTV rodys naują muzikinį šou „Dainuok mano dainą“. Šou kuriamas pagal populiarų tarptautinį formatą „TheBest Singers“. Naujo pobūdžio muzikinis šou jau spėjo užkariauti Europos televizijų žiūrovų širdis, o dabar atkeliauja į Lietuvą.

 

the best singer

Olandijoje „The Best singers” rodomas jau penktą sezoną ir nenusileidžia iš žiūrimiausių laidų sąrašų viršūnės. Geriausiu vakaro laiku šis šou taip pat rodomas Švedijoje, Norvegijoje, Danijoje, Suomijoje, Estijoje, o neseniai pradėtas transliuoti ir Prancūzijoje. Visose šalyse žiūrovai programą pamėgo: laidą kaskart žiūri daugiau nei pusė tuo metu televizorius įsijungusių žiūrovų. Norvegijoje šiame projekte gimusios naujos žinomų dainų interpretacijos užkariauja iTunes topus.

 

Prestižiniuose Vokietijos „FernsehpreisAward“ apdovanojimuose „The Best Singer“ buvo pripažinta geriausia 2014 metųpramogine programa

 

„Dainuok mano dainą” šou sėkmės receptas susideda iš dviejų pagrindinių komponentų: garsiausi dainininkai ir populiariausios dainos.

 

Devyni garsūs, labai skirtingi ir visiems žinomi Lietuvos dainininkai įsikurs sostinėje, pramogų ir poilsio centre „Belmontas”, kur virs tikras žvaigždiškas gyvenimas: aidės repeticijos, suksis intriguojantys pokalbiai irbus rengiami koncertai.

 

Kiekvienoje laidoje kas savaitę didžiausias dėmesys bus skiriamas vienai žvaigždei – pagrindiniam herojui, kuris kartu taps ir vakaro vedėju. Likę aštuoni dainininkaidainuosjo dainas – garsiausias ir labiausiai žiūrovų pamėgtas. Kitą savaitę pagrindiniu herojumi taps kitas iš devynių žinomų  atlikėjų.

 

Jokių griežtų komisijų ir nuobodžių komentarų – dalyviai laisva forma patys vertins vieni kitus. O pagrindinis vakaro herojus už atliktas dainas kolegoms skirstys balus ir kaskart išrinks geriausią savo dainų atlikėją.

 

Čia svarbiausia – muzika: žiūrovus stebins netikėtos populiariausių hitų interpretacijos, o praeities šlageriai prisikels naujam gyvenimui. Dainininkams talkins gyvo garso grupė.

 

„Dainuok mano dainą” – jau greitai per BTV