Daugelis sutiktų, jog tinkamai pasirinkta sporto avalynė ir apranga ženkliai prisideda ir prie mūsų motyvacijos, ir prie rezultatų – dėl to šias prekes visuomet renkamės itin atsakingai. Paprasčiausia tai padaryti atsižvelgus į gamintoją: didžiausios, pasaulinį pripažinimą pelniusios kompanijos nustebins aukščiausios kokybės produkcija. Šį kartą aptarsime prekinius ženklus, kurie sporto pasaulyje yra vieni populiariausių.

 

Nikesporto-apranga

 

Amerikietiškas prekinis ženklas Nike atspindi didžiausią pasaulyje sportinį tinklą. Nors nemažai kompanijų lipa jiems ant kulnų, gamintojams pavyksta išlaikyti lyderiaujančias pozicijas daugelyje sričių. Jie drąsų dizainą subtiliai suderina su kokybiškomis medžiagomis ir naujausiomis technologijomis, kurios garantuoja dar didesnį komfortą užsiimant aktyviomis veiklomis. Pasirinkimo įvairovė taip pat nusipelnė komplimentų – net ir Nike kedai vaikams gali nustebinti labai įvairiapusišku, skirtingoms veikloms pritaikytu asortimentu.

 

Adidas

 

Ši kompanija pasaulyje užima antrąją vietą pagal dydį, o Europoje tai yra didžiausias sportinis prekinis ženklas. Gamintojai siūlo ne tik aktyviam laisvalaikiui, bet ir kasdienybei pritaikytą avalynę ir aprangos detales, kuri taip pat pasižymi aukščiausia kokybe ir išskirtiniu komfortu. Nors neretai pabrėžiama, kad kokybė yra svarbiau už grožį, šiai kompanijai puikiai pavyksta suderinti abu aspektus, tad ir Jums neteks ieškoti kompromisų.

 

Puma

 

Šią kompaniją įkūrė prieš tai aptartos, Adidas įmonės įkūrėjo brolis, kuomet jiems nepavyko surasti bendros vizijos vystant šį prekinį ženklą. Tačiau nepaisant to, dabar abu šie prekiniai ženklai sėkmingai gali egzistuoti rinkoje. Puma užima trečiąją vietą pasaulinėje rinkoje, o kompanijos produkcija mielai renkasi ir mėgėjai, ir profesionalūs atletai. Gamintojai giriami dėl kruopščiai apgalvotų detalių ir palankios gaminių kainos.

 

Under Armour

 

Ketvirtąją vietą pasaulinėje rinkoje užimantis prekinis ženklas išsiskiria tuo, jog yra pakankamai naujas. Visgi, gamintojų ambicingumas ir naujovių paieškos jiems padėjo greitai pelnyti pirkėjų pasitikėjimą ir atsidurti toje pačioje lentynoje su žymiausiais prekiniais ženklais. Under Armour avalynė, apranga ir aksesuarai mielai pasirenkami ne tik sportui, bet ir laisvalaikiui. Tiek jų, tiek kitų sportinių prekių kompanijų produkciją galėsite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje.

 

New Balance

 

Kitaip nei kitos minėtos kompanijos, ši specializuojasi avalynės gamyboje, o taip pat galima rasti ir keletą stilingų aksesuarų. Būtent stilius galėtų tapti šio prekinio ženklo sinonimu: net ir sportinėms veikloms skirti batai pasižymi unikaliu, šiuolaikišku dizainu. Žinoma, nepamirštama atsižvelgti į atitinkamiems užsiėmimams keliamus reikalavimus – pritaikydami šiuolaikiškas technologijas, gamintojai užima solidžias pozicijas pasaulinėje rinkoje ir jų užleisti neketina.

 

Reebok

 

Daugeliui ši kompanija asocijuojasi su sportine avalyne – tuo labiau, jog dar senais laikais jų sukurti bėgimo bateliai sukėlė tikrą revoliuciją šioje rinkoje. Visgi, gamintojai siūlo kur kas platesnį sportinių prekių pasirinkimą – kai kurias iš jų norėsis pritaikyti ir laisvalaikiui. Bet kuriuo atveju galite tikėtis pačių maloniausių patirčių, žavaus dizaino, ilgos tarnavimo trukmės ir kitų panašių privalumų.

 

Asics

 

Šiame sąraše paskutinė, tačiau nei kiek neprastesnė Japonijos kompanija dažnai įtraukiama į geriausių sportinių prekių ženklų dešimtukus. Jų produkcija garsėja stilingu dizainu, maksimaliu patogumu ir technologijomis, kurios gali padidinti treniruočių našumą. Gamintojai deda daug pastangų, jog paskatintų žmones siekti geresnių fizinių rezultatų ir motyvuotų juos dažniau pajudėti – būtent į tai ir yra orientuota visa produkcija.

 

Tarp visų šių sportinių prekių ženklų turėtumėte surasti bent kelis, kurie atitiks Jūsų poreikius. Tačiau turėkite omenyje, kad šis sąrašas nėra baigtinis – rinka yra itin konkurencinga, tačiau dėl to mums tik geriau.