Žinoma aktorė, humoristė ir režisierė Hana Stanislava Šumilaitė, dažniausiai pristatoma tiesiog kaip ponia Hana, keičia profesiją. Nuo šiol ji ketina užsidirbti pragyvenimui spėdama žmonių ateitį ir padėdama jiems įvairiose kebliose situacijose.

 

Kai pasipuošusi ryškiais rūbais ir masyviais papuošalais ponia Hana palinksta prie būtino būrėjų darbo įrankio – krištolinio rutulio – niekam nekiltų abejonių, kad ji turi aiškiaregystės dovaną.

Iš tiesų tai – kadrai iš žiūrovų jau pamėgto serialo „Milijonieriai“, kurio naujos, intriguojančios serijos bus parodytos jau rugsėjo 3 startuosiančiame BTV sezone.

 

Bet gal ir gyvenime poniai Hanai burtai ir raganavimas – nesvetimi? Štai renginių vedėja kartais dirbanti aktorė savo asmeniniame tinklapyje skelbia: „Buriu kortomis ir skaidrinu nuotaiką tikra raganiška šluota…“

 

„Visi sako, kad gerai buriu, tačiau tai – viso labo šiek tiek psichologijos ir išmonės. Žinoma, domiuosi, paskaitau apie burtus ir raganavimą. Bet tai, ką darau per renginius yra linksmas šou. Ar imčiausi būrėjos darbo nebegalėdama pragyventi? Tai būtų jau paskutinis šiaudas. Geriau jau pyragus kepčiau“, – kvatojosi humoro nestokojanti H.Šumilaitė.

 

Seriale „Milijonieriai“ jos suvaidinta būrėja atvyko padėti Babai ir Virgiui prisiminti, kur jie užkasė 50 milijonų litų. Ar pavyks surasti pinigus? Ką dėl turtų besipešantiems milijonieriams atskleis stebuklingas būrėjos rutulys?

Naujas pramogų ir geros nuotaikos BTV sezonas – jau rugsėjo 3 d.!