Prieš mažiau nei mėnesį aktorius Mantas Vaitiekūnas kartu su mylimąja Aira, stovėdami ant Dubingių piliakalnio, vienas kitam prisiekė amžinąją meilę. Aktorius apie nedaugžodžiauja, nes tiki, kad laimė mėgsta tylą, todėl asmeninius išgyvenimus nori pasilikti tik sau. „Taip, aš vedžiau! Vedžiau moterį, kurią myliu. Viskas vyko artimame draugų rate, gamtoje, pagal baltų tradicijas, kadangi abu mylime gamtą. Žinoma, kad esu laimingas, toks buvau ir iki vedybų, ir toks jaučiuosi po jų“, – trumpai apie santuoką pasakojo aktorius M. Vaitiekūnas.

 

Gabris13

 

Besimėgaudamas vedybiniu gyvenimu, po pertraukos, aktorius vėl paniro į kūrybinius procesus. Grįžęs į LNK serialo „Rimti reikalai“ filmavimo aikštelę M. Vaitiekūnas atskleidė, ko jam labiausiai trūko ir ko jis pasiilgo. „Apie galutinį rezultatą kalbėti sunku, kol dar nematei vaizdo. Šiandien žiūrovai galės įvertinti. O procesas visuomet yra žavus, linksmas, ir juokingas, ko man labiausiai ir trūko. Žinoma ekrane taip neatrodo, bet darbas už kameros labai linksmas. Buvau labai pasiilgęs šios filmavimo aikštelės“, – kalbėjo serialo „Rimti reikalai“ aktorius.

 

Jau šį pirmadienio vakarą serialo „Rimti reikalai“ gerbėjai galės mėgautis ne tik pamėgtais personažais, bet ir intriguojančiais ir įtampą keliančiais scenarijaus vingiais, kurie su kiekviena serija taps vis aštresni. Su didele intriga pasibaigęs ketvirtasis sezonas žiūrovams iškėlė mįslę.

 

„Šiame sezone bus visko. Ir tas karo dvelksmas yra visą laiką. Mes su Hardu (akt. Josif Baliukevič) vis pykstamės, taikomės, pykstamės, taikomės, kaip koks vyras ir žmona. Tiesa, seriale moterys jau kitaip kariauja, kitomis priemonėmis. Todėl net nežinau, kas yra baisiau ir pavojingiau gyvenime – vyras ar moteris. Su Josifu gyvenime nebendraujame, susitinkame tik filmavimo aikštėje, tačiau kol nevaidiname, mūsų santykiai tikrai ne tokie, kaip seriale. Josifas labai švelnus ir jautrus žmogus, kaip ir aš pats“, – kolegai gražių žodžių negailėjo M. Vaitiekūnas.

 

Pirmoji, naujojo LNK „Rimtų reikalų“ sezono serija – jau šį pirmadienio vakarą 21 val., joje žiūrovams paaiškės ketvirtajame sezone palikta intriga.