Milijonierius Andrius Šedžius išskirtinai infošou „Be komentarų“ žurnalistei nurodė tikslią datą – kurią dieną įvyks taip laukiamos jo vestuvės su širdies drauge Monika Kvietkute. Jau šįvakar 20.30 val. TV3 žiūrovai taps pirmaisiais šio fakto patvirtinimo liudininkais.

 

„Žinome tikslią datą, kada susituoksime. Pareiškimai tuoktis jau nunešti“, – „Be komentarų“ laidoje prisipažins A. Šedžius.

 

Tiesa, pasak A. Šedžiaus, jo ir Monikos laimę prieš vestuves temdo buvusi jo išrinktosios draugė Sandra, kuri neva siekdama populiarumo naudojasi žinomu milijonieriaus vardu. Tuo tarpu „Be komentarų“ žurnalistus muzikos grupės „Mis“, kuriai priklausė ir M. Kvietkutė, narė Sandra tikina, jog A. Šedžius grupei buvo žadėjęs finansinę pagalbą, tačiau pažadų netesėjo.

 

„Aš kreipiausi į Šedžių, kad jis padėtų finansiškai, tačiau, nors pažadėjo, – nieko iš jo nesulaukiau“, – šįvakar pasakos buvusi M. Kvietkutės draugė.

 

„Nesąmonė. Nesu matęs tos Sandros gyvai. Ji tik nori išgarsėti, pasinaudodama mano garsia pavarde. Dar pasakykite, kad ji tikino, jog turėjau su ja seksualinių santykių“, – piktinsis buvęs Seimo narys.

 

Ilgai slėpta milijonieriaus Andriaus Šedžiaus ir jo išrinktosios Monikos Kvietkutės vestuvių data bei džiaugsmą temdantys praeities šešėliai – jau šįvakar 20.30 val. infošou „Be komentarų“ per TV3.

 

Visas praėjusias „Be komentarų“ laidas galima žiūrėti sau patogiu laiku interneto televizijoje „TV3 Play“, adresu http://www.tv3play.lt/program/bekomentaru.

 

„Be komentarų“ – pirmadieniais–trečiadieniais 20.30 val. tik per TV3!