Verslininkas, itin populiaraus sostinės klubo „Materialistė“ bendraturtis Matas Puodžiūnas – tikras laimės kūdikis. Tačiau, kokį pragarą teko išgyventi šiam jaunam vyrui, greičiausiai žino tik jo šeima ir artimiausi draugai. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“ Matas atvirai papasakos savo istoriją. Po kraupios nelaimės, kai Amerikoje nerdamas į baseiną susilaužė tris stuburo slankstelius, gydytojai prognozavo, kad jis nebegalės valdyti kūno. Tačiau šiandien vaikinas vaikšto, gyvena pilnavertį gyvenimą ir džiaugiasi kiekviena diena.

 

Asmeninė nuotrauka_ Asmeninė nuotrauka_1 Asmeninė nuotrauka_2 Asmeninė nuotrauka_3 Asmeninė nuotrauka_4

   

M. Puodžiūno istorija tikrai išskirtinė. Būdamas vos 20-ies pagal mainų programą vaikinas išvažiavo į Ameriką. Šiandien pats Matas sako, kad gyvenimas neribotų galimybių šalyje jam buvo tarsi svajonė – darbas pajūryje ir nesibaigiantys vakarėliai. Tačiau vienas pasilinksminimas baigėsi itin skaudžiai ir pakeitė visą jo gyvenimą.

 

Asmeninė nuotrauka_5 Asmeninė nuotrauka_6 Asmeninė nuotrauka_7 Asmeninė nuotrauka_11 Asmeninė nuotrauka_12

 

Vieno vakarėlio metu jis šoko į baseiną, tačiau toje vietoje baseinas buvo labai negilus, o ten buvę žmonės klūpėjo ant dugno. Tik Matas to nežinojo… „Lūžo trys kaklo slanksteliai: penktas, šeštas ir septintas. Septinto iš viso beveik nebuvo, nes nuo smūgio į dugną jis tiesiog sprogo“, – skaudžią nelaimę prisimins Matas.

 

Asmeninė nuotrauka_14 Asmeninė nuotrauka_su mama

 

M. Puodžiūnas gyvenimo būdo laidoje prisipažins, kad supratęs, kas atsitiko, iš karto ėmė galvoti apie savo tėvus, kaip jiems reikės pranešti šią tragišką žinią: „Aš nebuvau praradęs sąmonės, supratau, kas vyksta. Galvojau: „Negi dabar paskambins į Lietuvą mano tėvams ir pasakys, kad nuskendau baseine?“

 

Asmenin-ù nuotrauka_ Asmenin-ù nuotrauka_4

 

Matas prisipažins, kad Amerikoje jį gydę medikai dvejojo, ar dar gali kažkuo padėti ir išsaugoti jo gyvybę. Tik jaunas jo amžius gydytojus paskatino operuoti. Tam, kad Matas atsistotų ant kojų, prireikė ne tik milžiniškų jo paties, gydytojų pastangų, bet ir didelės sumos pinigų.

 

Laidos stop kadras_01

 

„Apie 700 tūkstančių dolerių. Daug… Kai išgirdau sumas, aš ėmiau nerimauti ne tik dėl to, kas įvyko, bet ir kur įklampinau brangiausius žmones“, – gyvenimo būdo laidoje pasakos M. Puodžiūnas.

 

Mato reabilitacija Amerikoje truko tris mėnesius, po to laukė gydymas Lietuvoje. Prireikė dvejų metų intensyvaus gydymo ir reabilitacijos, kad jis atsistotų ant kojų. Televizijos žiūrovams vaikinas prisipažins, kad tuo metu būta ir vyriškų ašarų: „Taip, vyrai verkia, ir jie verkia labiau nei moterys…“

 

Laidos „Raudonas Kilimas“ žiūrovai sekmadienį išgirs ir vienos gražiausių, tačiau lig šiol žiniasklaidai interviu niekada nedavusios poros, krepšininko Lino Kleizos ir jo žmonos Agnetos pasakojimo tęsinį. Tik su laidos žiūrovais garsi pora pasidalins dar niekur nematytomis savo vestuvių akimirkomis ir atskleis daug niekam nežinomų jų santykių detalių.

 

Kokios mintys sukosi Mato galvoje plūduriuojant baseine? Ką jaučia žmogus, po smūgio gulėdamas vandenyje ir kas šiandien vaikiną skatina kabintis į gyvenimą? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį 18 val. per TV3!

 

Vaidos Skaisgirės kuriamoje ir vedamoje laidoje „Raudonas kilimas“ – atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 

 „Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!