Dainininkė Donata Virbilaitė (31 m.) išgarsėjo daugiau nei prieš dešimtmetį viename muzikiniame šou. Tuomet po jos kojomis gulė minios gerbėjų, pelningiausi darbo pasiūlymai ir buvo žadama svaiginanti karjera. Tačiau D. Virbilaitė nutarė viską mesti ir paragauti emigrantės duonos. Visgi šiandien, po aštuonerių metų gyvenimo svetur ji sugrįžta. Ir tai daro su trenksmu. Moteris jau spėjo viešai apsinuoginti, sukelti apkalbų bangą ir kaip tikra revoliucionierė paskelbti – su kitų nuomone taikytis ji nesiruošia.

 

LR_TV_AB_Virbilaite

Trumpam palikusi Lietuvą Donata Virbilaitė iškeliavo į Turkija, kur sutiko daugybę širdžiai mielų žmonių, nuolat koncertuodavo ir siekė karjeros aukštumų. Praėjus keliems metams, kai jau atrodė, kad viskas sekasi puikiai, Turkijoje prasidėjo neramumai, kurie palietė ir dainininkę: „Buvo baisu, prisimenu, kaip koncertavau ir man ant scenos skriejo bombos. Visa salė prisilipdė dūmų, man teko šokti nuo dviejų metrų scenos ir kuo greičiau bėgti. Koncertai apmažėjo, o bombos jau skriedavo ir prie mano namų durų. Nusprendžiau trumpam išvykti į Londoną. Taip nutiko kad ten ir užsilikau.“

 

Emigravusi į Didžiąją Britaniją dainininkė manė, kad prieš ją atsivers galimybių gausybė. Tačiau D. Virbilaitei teko nusivilti. „Na, buvo daug įvairiausių atrankų, televizijos laidose ir apskritai visame šou pasaulyje, tačiau po kelių bandymų teko susidurti su nemaonia realybę. Anglijoje aštuoniasdešimt procentų agentūrų ieškančių talentų pasirodė esančios netikros. Jos tiesiog surenka pinigus ir taip pasipelno iš žmonių. Taigi teko imtis žemiško darbo – viename viešbutyje įsidarbinau administratore“, – laidoje „Ant bangos“ pasakoja D. Virbilaitė.

 

Anglijoje praleidusi ketverius metus, dainininkė vis dažniau ėmė grįždinėti į Lietuvą. Galiausiai moteris apsisprendė, kad metas grįžti į Lietuvą ir tai padaryti su trenksmu: „Susirinkau daiktus, grįžau į Turkiją, susirinkti likusių ten. Ir su visais lagaminais grįžau. Dar nuvažiavus į Turkiją sutikau draugą, kuris siūlė pasilikti, būti kartu. Tačiau jau buvau priėmusi sprendimą. Aš jo ir klausiau, kodėl neprašei manęs to anksčiau? Pasijuokėme ir grįžau į Lietuvą.“

 

Išskirtinis pasakojimas apie emigraciją tiesiai iš dainininkės Donatos Virbilaitės lūpų jau šį ketvirtadienį laidoje „Abnt bangos“ 21:00, per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 

Ant bangos“ – trečiadienį ir ketvirtadienį, 21.00 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

   

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.