Šį pirmadienio vakarą 19.30 val.  per LNK infošou KK2 Juozas Liesis bus atviras kaip niekada. „Aš turėjau viską, – prisipažins dainininkas. – Tačiau šiandien nieko nebeturiu, netekau visko“.  Šiandien Juozas Liesis neturi nei šeimos, nei  turtų,  nei apartamentų, nei prabangių automobilių, dirba paprastu žurnalistu. Pradeda gyvenimą iš naujo.

 

vlcsnap-2014-12-08-14h00m49s98_1680x945

Pamenat „B‘avariją“? Prieš dešimtį metų trys žavūs jaunikaičiai plėšė populiariausius gabalus, trijulė buvo kviečiama į pagrindines valstybines šventes ir grandiozines  televizijų laidas. „Bavarų“ honorarai buvo didžiausi Lietuvoje. Už vienos dainos atlikimą grupei buvo mokami tūkstančiai.

 

Vyrams ant kaklo korėsi moterys. Pačios geriausios. Pirmasis į Natalijos Ivanovos glėbį krito Deividas. Netrukus Violetą Riaubiškytę vedė Vilius Tarasovas. Ir tapo jos katinu. Juozas taip pat nesnaudė. Klaipėdos universiteto menu fakultete nušovė gražuolę studentę Eglę Skrolytę. Kai vyrai ėmė lakstyti paskui moteriškos sijonus, baigėsi koncertai. „B‘avarija“ iširo. Tačiau Juozo ir Eglės laimės ir svajonių namai pradėjo eižėti – jauną šeimą prislėgė buities reikalai.

 

„Supratau, kad pinigai, kuriuos aš turiu, jie greitai baiginėjasi. Kad ką tik jautęsis turtingas, laimingas ir beveik visagalis, aš tampu vargšu. Krito pasitikėjimas savimi, aš užsidariau labai stipriai. Eglė dažniau matė mano nuoširdžiai pagalbos prašančią nugarą negu akis, iš esmės pasidengusias kažkokiu keistu depresuojančiu liūdesiu. Aš manau, kad tiesiog nusisukau nuo jos“.

 

Šį laikotarpį Juozas išgyveno kaip baisiausią košmarą. Jis negalėjo patikėti, kad parado viską, ką turėjo – pinigus, šlovę, meilę… Juk jis planavo kitokį gyvenimą. Kitokią ateitį. Laiminga, turtinga, garsi šeima. Linksmi vaikai. Todėl žmonos pasiūlymas skirtis jam nuskambėjo kaip grasinimas.

 

Po penkerių santuokos metų pora išsiskyrė. Juozas užsidarė savyje. Sugriuvo viskas, visas gyvenimas. Tačiau Liesis šiandien randa stiprybės prisipažinti, kad skyrybos tuomet buvo vienintelis išsigelbėjimas.

 

Dabar Juozas, keturiasdešimtmetis jaunuolis, pradeda gyvenimą iš naujo. Nuo nulio. Tiesiogine šio žodžio prasme. Ieškančiam, nesėdinčiam ir nedejuojančiam žmogui atsiveria ir kitos durys. Veriasi jos ir Juozui Liesiui. Kas įdomiausia, tos durys – paties atlikėjo viduje. Scenoje. Sena, kietų, tvirtų draugų trijulė atgaivina projektą „B‘avarija“. Ir žada sudrebinti Lietuvą.

 

„Praradimai ir reikalingi tam, kad suprastume, kiek daug turime. Ir tam, kad toliau siektume savo tikslų“, – sako Juozas Liesis.