LNK realybės šou „Dydžio evoliucija“ plius dydžio moterys sako griežtą „ne“ lieknėjimo piliulėms, dietoms, badui dėl tobulumo – jos gražios būdamos bet kokio dydžio. Tačiau dėl šukuosenų joms taikomi tokie pat kriterijai kaip ir visiems modeliams.

 

Sky

Todėl vos nusileidus Egipte „Dydžio evoliucijos“ dalyvės neturėjo galimybių pasimėgauti karšta saule ar viešbučio pramogomis – jas pasitiko vienas žinomiausių šalies plaukų stilistų Valerijus Gigevičius su savo ,,Uff“ salonų komanda, kuriai savo įvaizdžius patiki didžiausios šalies pramogų pasaulio žvaigždės, modeliai ir aktoriai. Praėjusį sezoną žiūrovai jau įsitikino, kad Valerijaus nejaudina nei merginų maldavimai, nei ašaros – jam svarbus tik rezultatas.

 

„Noriu iškart perspėti – jūs dar ne žvaigždės ir dar ne TOP modeliai, todėl jūsų nuogąstavimų ar pageidavimų tikrai neklausysiu. Aš nesu tas gerasis kirpėjas, kuris įsiklauso, aš pats žinau geriausiai“, – šiais metais griežtasis Valerijus merginų plaukams ir vėl bus negailestingas.

 

Merginoms plaukai buvo dažomi ir kerpami viešbučio kirpykloje, kur visi veidrodžiai buvo uždengti. Todėl tai, kokie pokyčiai iš tiesų vyksta, merginos galėjo tik nuspėti arba įžvelgti kitų dalyvių akyse. „Skutimo mašinėlės garso negirdėjau, tai viskas gerai“, – juokavo projekto dalyvė Paulina. „Kartais merginos  ilgais plaukais prisidengia, tai tarsi jų apsauga“, – ilgakases bandė ginti Erika. Tačiau Valerijus įsitikinęs, kad ilgi plaukai tinka tikrai ne visoms, o priauginti plaukai modelių pasaulyje – iš viso nesusipratimas. „Moteriškumo iš jūsų aš tikrai neatimsiu“,– drąsiai čeksėdamas žirklėmis juokavo žinomas plaukų stilistas.

 

Tačiau kai kurios dalyvės labiau jaudinosi ne dėl to, kad atsisveikins su kasomis ar kardinaliai pasikeis plaukų spalva. Vos atvykusias jas pasitiko dar vienas šaltas dušas. Savo viešbučio kambariuose jos rado čia įsikūrusias net keturias įspūdingas merginas, kurios taip pat dalyvaus „Dydžio evoliucijoje“. Tam, kad atsidurtų projekte, senbuvės dalyvės turėjo praeiti atrankas ir įveikti ašarų pareikalavusias užduotis, todėl pasirodžius naujokėms, kurioms viso to daryti nereikėjo – žiežirbų tarp merginų ilgai laukti nereikės. Juo labiau, kad patį pirmą vakarą viena iš dvylikos dalyvių turės atsisveikinti su projektu.

 

Kokios moteriškos aistros užvirė išvydus naujokes ir kokiomis džiaugsmo ar liūdesio ašaromis buvo aplaistytos naujosios merginų šukuosenos, sužinosite jau šį trečiadienio vakarą, 20 val., per LNK.

 

Merginų išvaizdos pokyčius galite pamatyti foto galerijoje. Foto autorius: Rimvydas Vaitkevičius

 

Visų dvylikos merginų aukštos kokybės nuotraukos: