Jau šį vakarą LNK televizijos eteryje įvyks didysis trečiojo „Lietuvos balsas. Vaikai“ sezono finalas. Šeši dalyviai pasiruošę nustebinti Lietuvą ir savo pasirodymais įrodyti, jog šis sezonas gali vadintis pačiu stipriausiu. Kas taps projekto nugalėtoju, tiesioginio balsavimo metu nuspręs tik televizijos žiūrovai. Vienam iš šešių vaikų atiteks ne tik trečiojo sezono nugalėtojo trofėjus, bet ir LNK įsteigtas dešimties tūkstančių eurų piniginis prizas, kurį vaikai jau dabar žino, kur išleistų.

 

Aleksandr Leonov-7_800x450

Keturiolikmetis Manto Jankavičiaus finalistas Džiugas jau dabar galvoja apie savo ateitį ir žino, kad laimėtus pinigus garantuotai atsidėtų būsimoms studijoms ar vokaliniam tobulėjimui, būtent tam didžiausią dėmesį skirtų ir Donato Montvydo finalistė Amelija, kuri svajoja apie savo įrašų studiją. Vaikams antrina ir Monique komandos finalistė Lėja, kuri, tiesa, turi ir daugiau gražių planų – dalį laimėtos sumos ji norėtų paaukoti ir labdarai.

 

Tuo metu stipriausio vokalo trečiame sezone savininke vadinama Atėnė ir roko muzikos gerbėja Dominyka pergalę projekte pirmiausiai pažymėtų surengtame vakarėlyje draugų būryje, o stilingoji Manto Jankavičiaus finalistė Aistė turi dar didesnių užmojų – laimėtus pinigus ji išleistų mados studijoms ir gyvenimui Niujorke.

 

Finalistus nuo laimėjimo skirs vos trys pasirodymai. Finalo metu jie scenoje pasirodys vieni ir bendruose pasirodymuose su savo mokytojais ir sukurs šou, kuris galės lygiuotis į pasaulinės scenos standartus.

 

Tačiau finale staigmenos laukia ne tik žiūrovų, bet ir pačių vaikų − į projektą sugrįžusi Karolina Meschino išpildys finalistų svajones ir supažindins juos su jų muzikos etalonais. Ieva Narkutė, „Jauti“, grupė The Roop, Jurga Šeidukytė ir net pats Andrius Mamontovas aplankys vaikus finale ir jiems negailės ne tik padrąsinimo žodžių, bet ir patarimų.

 

„Svarbiausia, kad esi finale. O visa kita – jau nesvarbu. Kelis kartus giliai įkvėpk ir su džiugesiu eik į sceną. Esi scenos žmogus ir scena yra tavo namai, o grįžtant į namus visai nėra ko jaudintis“, − kalbės „The Roop“ grupės vokalistas Vaidotas. Būtent šios grupės „Eurovizijai“ skirtą dainą bei visai Lietuvai pažįstamą šokį, pasidavęs geltonajai manijai, scenoje atliks Manto Jankavičiaus finalistas Džiugas.

 

„Nebijok padaryti klaidų. Nes tik jei nebijosi, tuomet jų ir nebus. Turi būti savimi, paprasta, čia ir dabar. Nedaryk nieko, kas nesi tu. O svarbiausia – nesirunk. Nes čia nėra geresnių ar blogesnių, visi jūs čia esate nugalėtojai“, − finale kalbės vieną iš dalyvių be amo paliksianti atlikėja Jurga Šeidukytė.

 

Tuo metu rokeriškos prigimties Dominyka prieš savo pasirodymą scenoje taip jaudinsis, kad pirmą kartą susitikusi su savo mylimiausios grupės „Jauti“ nariais – jų net neatpažins, kas labai prajuokins grupės vaikinus.

 

Kas dar nudžiugins vaikus finalo metu ir kokius patarimus jie gaus iš scenos profesionalo Andriaus Mamontovo ir kitų ryškiausių muzikos žvaigždžių bei kas taps trečiojo sezono nugalėtoju, žiūrėkite jau šį sekmadienio vakarą, 19.30 val. per LNK.