Šių metų vasario 22-23 dienomis PLC „Mega” įvyks pirmasis maisto festivalis Lietuvoje – „Skonių fiesta”. Renginys suburs maistui neabejingus žmones, vertinančius gerą skonį ir kokybiškus produktus bei prekybininkus, kurie pakvies į įspūdingo asortimento kelionę, pristatydami unikalius gaminius bei naujas valgymo patirtis.

 

Skonių fiesta dalyviai (1)

Skonių fiesta dalyviai (2)

 

Ypatingų skonių įvairovė

 

Nemokamos maisto mugės „Skonių fiesta” tikslas – ugdyti meilę geram, skaniam, subalansuotam bei kokybiškam maistui. Todėl čia lankytojų lauks ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių gaminiai bei produkcija. Gurmaniškus užkandžius pristatys „Skanovė”, „Smile snacks”, „Itališki skanėstai” ir kt., o mėgstantys valgyti saldžiai, galės pasivaišinti išskirtiniais „Mulate”, „Šokolado namų” ir „Šeimos kepykla” gamintojų siūlomais desertais. Mugėje netrūks ir egzotinių patiekalų, todėl nebijantys naujų skonių galės paragauti valgomų vabzdžių, sraigių, marinuotų putpelių kiaušinių ir kitų netradicinių maisto produktų, o norintys pagardinti šeimos vakarienę susipažins su įvairių rūšių prieskoniais („Gruzijos prieskoniai“, „Chai Chai“). Lankytojų, kurie savo dienos neįsivaizduoja be puodelio arbatos ar kavos taip pat laukia džiugios žinios, nes renginyje bus galima ne tik įsigyti, bet ir paragauti įvairių šio šiltojo gėrimo skonių. Renginio metu nebus užmiršti ir vegetarai bei veganai. Jiems maisto gamintojai atskleis slapčiausius receptus, kaip iš dar neragautų augalinių produktų galima pasigaminti sočius pietus ar pavaišinti draugus vakarėlio metu. Pasak renginio organizatorių, įvairūs skonių atspalviai, mugės lankytojus nuneš ne tik į tolimus kraštus, tačiau skatins atrastas gėrybes parsinešti į namus ir jomis praturtinti virtuvės asortimentą.

 

Skonių fiesta dalyviai (3) Skonių fiesta dalyviai (4)

 

Kūdikių mitybos naujienų pristatymas lietuviškoje knygoje

 

Maisto mugės metu bus pristatoma pirmoji BLW (angl. baby led weaning) knyga lietuvių kalba apie kūdikių vedamą maitinimąsi, kurios ambasadorė – Ineta Stasiulytė. Aktorė teigia, jog į savo dukros mitybą ji žvelgia atsakingai ir pati vadovaujasi šioje knygoje pateiktais patarimais. „Tai tikrai smagus būdas maitintis. Pats vaikas pasirenka, ko ir kiek nori suvalgyti, o ne mama, kuri stovi su košės pilnu šaukštu, įsivaizduodama, kad būtent jos jam reikia.”, – teigia Ineta Stasiulytė. Todėl šioje mugėje bus laukiamos ir mamos, kurios domisi naujausiomis kūdikių primaitinimo tendencijomis.

 

Skonių fiesta dalyviai (5) Skonių fiesta dalyviai (6)

 

Patiks ir suaugusiems, ir vaikams

 

„Skonių fiestos” šurmulyje bus laukiami ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Jiems bus siūlomos nemokamos užimtumo veiklos: „Pink Panda” pristatys praktinę kūdikių jutiminių užsiėmimų programą, o  mažieji smaližiai galės mėgautis „Chalvytės” surengtu saldainių gamybos pasirodymu, „Meno kasyklėlė” mokys dekoruoti keraminius dirbinius, o „Mokslo kavinė” surengs pamokas, kurių metų bus galima pasigaminti norimą kvapą savo namams.

 

Skonių fiesta dalyviai (6) Skonių fiesta dalyviai (7)

 

Kiekvienas apsilankęs mugėje galės ne tik susipažinti su skaniomis dovanų idėjomis, bet ir atrasti išskirtinių indų, medžio, keramikos gaminių ir įrankių nuostabiam stalo serviravimui ar virtuvės dekorui.

 

Skonių fiesta dalyviai (8) Skonių fiesta dalyviai (9) Skonių fiesta dalyviai (10) Skonių fiesta dalyviai (11) Skonių fiesta dalyviai (12)

 

Jei įprasti maisto produktai darosi nuobodūs ir norisi eksperimentuoti virtuvėje, tuomet šis renginys būtent tai, ko reikia! Apsilankyk  jau vasario 22-23 dienomis PLC „Mega“ vyksiančiame nemokamame maisto festivalyje „Skonių fiesta“ ir pasinerk į nepamirštamą maisto kelionę.