„Stengiuosi miegoti ne mažiau nei 8 valandas. Ryte valgau avižinę košę, geriu vitaminus. Raumenų neskauda, nugara vietoj, alkoholio nevartoju, visiškai atsisakiau merginų. Klausiate apie nuotaiką? Ji nuostabi! Nebegaliu sulaukti savo debiuto ir visiems parodyti, kaip mano partnerė Sandra mane ištreniravo“, – štai taip apie savo premjerinį pasirodymą šį šeštadienį ant populiaraus TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ parketo atsiliepia dainininkas Petras Daunys.

 

TV3 žiūrovams dar iš šou „Lietuvos talentai“ puikiai pažįstamas vaikinas akylai stebėjo visas „Šok su manimi“ transliacijas ir atidžiai analizavo kolegų pasirodymus. „Įspūdis geras, matosi, kad chebrytė dirba iš peties, visi stengiasi ir atiduoda save iki galo“, – kolegas giria Petras.

 

Dainininkas visiškai nesigaili į „Šok su manimi“ įsijungiantis tik dabar. „Manau, kad penktoji laida bus pats geriausias taškas, nuo kurio atsispyręs sugebėsiu nušokti iki pat finišo, – entuziazmu užburia P. Daunys. – Iki ‚Šok su manimi‘ premjeros likus kelioms savaitėms, mums dar siūlė startuoti kartu su visais, tačiau Sandra – labai protingas ir strategiškas žmogus. Viską apskaičiavusi ji nusprendė, kad didžiausias mano, kaip šokėjo, potencialas augs nuo penktosios laidos.“

 

Petras prisipažįsta – nors dar neįžengė į „Šok su manimi“ aikštelę, jau dabar įgavo neįkainojamos patirties. „Tik dar labiau supratau, kad turiu įgimtų gabumų menams: šokiui, muzikai, dainavimui, tačiau, norint juos išlavinti iki profesionalaus lygio, dar teks įdėti nemažai pastangų“, – atsidavimą darbui demonstruoja Petras. Jis priduria, kad šokių partnerė Sandra Saikauskaitė, įžvelgdama giliai slypinčią jo talento gyslelę šokiui, labai stengiasi šį ugdyti.

 

Paklaustas, ar galėtų įvardinti šokį, kuris jam labiausiai nepatinka, Petras nusišypso: „Labiausiai man nepatinka visi šokiai… kai tik pradedu juos mokytis! Apie juos dar nieko nežinau ir labai nervinuosi, kai iš pirmo karto nepavyksta vienas ar kitas žingsnelis. Tačiau kai viską įsikertu, galiu šokti iki išnaktų!“ – juokiasi vaikinas.

 

Nors, pasak Petro, jam teks susidurti su jau išaugusiomis kitų „Šok su manimi“ dalyvių gerbėjų armijomis, jis tiki, kad jam pavyks užkariauti ne vieno TV3 šokių projekto žiūrovo širdį. „Suprantu, kad talentas ir gebėjimas šokti, kai be varginančio darbo, tai tik apskritas nulis!“ – pokalbį užbaigia šį šeštadienį, spalio 6-ąją, 19.00 val. ant „Šok su manimi“ parketo debiutuosiantis P. Daunys.

 

Populiarus šokių projektas „Šok su manimi“ – šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3!