Jau kuris laikas Monikos Kvietkutės niekas nemato Šiauliuose. Nemato ir Vilniuje. Buvusi milijonieriaus Andriaus Šedžiaus sutuoktinė Monika dabar gyvena Palangoje su nauju mylimuoju Nerijumi. Monika su juo susipažino karantino metu – vyras ją užkalbino internete.

 

KK2 Nauja Monikos meile.01_16_18_21.Still003

„Keisčiausias dalykas, kad aš nesu niekam atsakiusi socialiniuose tinkluose. Nekalbu apie mandagų atsakymą, kad, ačiū, malonu, bet vystyti ilgesnį pokalbį, kuris rutuliotųsi iki susitikimo – nėra to buvę. Tikriausiai, viskas įvyko dėl karantino“, – šypsosi Monika.

 

Paprašyta išvardyti bent tris dalykus dėl kurių žavisi mylimuoju, Monika juokiasi: jis negeria, nerūko ir dirba. „Iš tikrųjų labai sunku apibrėžti, dėl kokių savybių myli žmogų. Dažnai myli už visumą, kaip tu jautiesi šalia to žmogaus, o visa kita yra tik detalės, kurias apšlifuoji. Man tiesiog gera būti šalia to žmogaus“, – priduria.

 

Palangoje Nerijus gyvena ir verslauja. Monika atsikraustė pas mylimąjį, kad daugiau laiko praleistų kartu.

 

„Čia labai faina, bet norėčiau visą laiką čia gyventi. Man šiek tiek per ramu, trūksta veiklos, ko tikrai netrūko sostinėje. Bet dabar yra toks laikas, kurį priimu ir juo mėgaujuosi“, – apie gyvenimą kurorte prie jūros kalba Monika Kvietukute.

 

Monikai ne kartą teko pajausti, ką reiškia skyrybos. Todėl šiuos santykius dainininkė labai saugo. Moteris įsitikinusi, kad judviejų santykiai labai rimti, pora jau spėjo kartu pakeliauti po Šri Lanką.

 

Visa Monikos Kvietkutės meilės istorija ir gyvenimas Palangoje – šį ketvirtadienio vakarą, 19.30 val., laidoje KK2 per LNK.