Dainininkas Radži Aleksandrovičius pirmadienio vakarą iš policijos sulaukė skaudžios žinios, kad mirė jo mama Raisa. 53–ejų Raisa buvo rasta nuomojamame bute Vilniuje. Pareigūnai priežasčių nepaaiškino, bet atlikėjas viską supranta ir taip.

 

41 Radzi

 

„Dieve, jos gyvenimas buvo toks sunkus. Kalėjimas. Gatvė. Narkotikai. Viskas susidėjo tiesiog atėjo laikas“, – šį trečiadienio vakarą interviu LNK televizijos laidai KK2 sakys Radži.

 

Radži su mama bendravo nedaug. Jo tėvai Radži vyresnysis ir mama Raisa darnų bendrą gyvenimą gyveno neilgai. Netrukus po pažinties Radžio tėtis pateko į kalėjimą. Greitai įkalinimo įstaigoje atsidūrė ir nėščia septyniolikmetė Raisa. Pats Radži 1987 metais gimė motinai kalint kalėjime Panevėžyje. Pirmus gyvenimo metus jis praleido su mama Panevėžio moterų kolonijoje. Vėliau berniukas buvo išvežtas į Panevėžio vaikų globos namus. Ten gyvendama, Radžis nuolat sulaukdavo mamos laiškų, kad, baigusi bausmę jį aplankys, pasiims gyventi kartu, bet tai niekada neįvyko.

 

radzi_vienas

 

Pirmą kartą su savo mama Radžis susitiko dalyvaudamas realybės šou „Kelias į žvaigždes”. Projekto rengėjai Radži atvežė į teismo salę, kurioje jo mama laukė eilinio nuosprendžio.

 

Raisa Radžio neaugino. Mama ir sūnus nepalaikė nuolatinio ryšio. Tačiau Radži jai už tai senai atleido. „Jei galėčiau ištarti paskutinius žodžius, ką jai pasakyčiau? Kad aš viską atleidžiu ir nekaltinu. Buvo kaip buvo.  Kai buvau mažas, man jos reikėjo, dabar nereikia. Aišku, visi vaikai nori matyti  savo mamas gražias, bet ne visa laiką taip būna. Tą naštą turėjau nešti… Ir ji pati, netikiu, kad tuo džiaugėsi“, – liūdnai pasakos Radži.

 

Nors jokio prieraišumo savo gimdytojai Radži nejaučia, su ja atsisveikinti norėtų. „Manau, reikėtų nuvažiuoti ir atsisveikinti, daugiau artimųjų nėra. Reikia. Ji mama, kad ir kaip bebūtų“.

 

Visas interviu su Radži – jau šį trečiadienio vakarą, populiariojoje LNK laidoje KK2, 19.30 val.