Nors Mažųjų Lieponių kaimą Trakų rajone sudaro vos kelios trobos, nuo kaimynų barnių ir kivirčų oras čia net kibirkščiuoja. Taikyti vienu kiemu besidalijančių svainių jau buvo nuvykusi „24 valandų” žurnalistė Donata. Po LNK laidos vizito kelis mėnesius Česlovas ir jo mirusios žmonos brolis Jonas nors ir nesibičiuliavo, bet ir nesipyko.

 

svainiai2

Tačiau užteko Česlovui papjauti kiaulę ir užšaldyti mėsą, kaip staiga dingo elektra. Kadangi kaimynai turi bendrą elektros įvadą, Česlovas padarė išvadą, kad šitaip piktybiškai supūdyti jam mėsą nori Jonas. Česlovui išsakius priekaištus savo svainiui, jis sulaukė grasinimų susidoroti, mojuojant prieš nosį metaliniu strypu.

 

Kai dėl tokio giminaičio elgesio Česlovas kreipėsi į policiją, pareigūnų verdiktas jį šokiravo – dėl konflikto kalti abu, tad abiems teko susimokėti baudą.

 

Pasipiktinęs Česlovas nematė kitos išeities, kaip tik dar kartą kreiptis į „24 valandas“.

 

„Vagie! Šunie! Mano draugai tave nudės! Aš tau karstą nupirksiu! Asile tu!”, – nesirinko žodžių Jonas, kai Česlovas kartu su „24 valandų” komanda atėjo iki jo durų. Triukšmingas konfliktas, kuris baigėsi lažybomis – kuris pirmas nubėgs iki lieptelio, tas ir teisus. Kas laimėjo lemiamą bėgimą, sužinokite jau šį ketvirtadienį 17.15 val. per LNK.