Galingai atsinaujina pirmas žinių ir dokumentikos kanalas „Info TV”, pradėdamas naują sezoną su laidų, publicistikos ir dokumentinių filmų premjeromis. „Info TV“ eteryje – visiškai nauja Algio Ramanausko ir Andriaus Užkalnio aktualių pokalbių laida, Ryčio Zemkausko „Vakarų efektas”, eksperimentinė programa „Panikos kambarys“, ilgiausia šalyje žinių laida „Info diena“ ir diskusijų šou „Diagnozė: valdžia“ su Rasa Tapiniene.

 

asm2
Prezidentė Dalia Grybauskaitė, sutikusi duoti išskirtinį interviu į eterį grįžtančios laidos ,,Diagnozė: valdžia” vedėjai Rasai Tapinienei,  pamokė ją daryti ir asmenukę. Pasak šalies vadovės, žmonės to nuolat prašo, tad jos ranka jau yra įgudusi. Šalies vadovė sako, kad socialiniai tinklai yra puiki vieta bendrauti su žmonėmis.

 

,,Žmonės mane dažnai mato rimtą, komentuojančią, kažką piktokai kritikuojančią, bet kaip ir visi pareigūnai, aš taip pat esu žmogus. Norisi ir šilto atviro bendravimo”, – gana liūdnokai „Info TV“ laidoje ,,Diagnozė: valdžia” sekmadienį 19.30 val. prisipažins Prezidentė.
Prezidentės ir „Info TV“ laidos ,,Diagnozė: valdžia’’ vedėjos Rasos Tapinienės pokalbyje tarp kitų temų  - ir generalinio prokuroro skyrimo peripetijos, valdančiuosius persekiojantys skandalai. ,,Yra daugiau nei 10 bylų, liečiančių valdančiąją daugumą. Tai priežastis, kodėl prokuroro paskyrimas yra sudėtingas”, – tikina D. Grybauskaitė.

 

asm2_crop

 

Nemokamos aukštų pareigūnų maudynės Druskininkuose Prezidentei atrodo apskritai sunkiai suvokiamos. ,,Kai kurie žmonės tiesiog net nesuvokia, kad priima kyšį. Bet visuomenė viską mato, jai tai nebeatrodo priimtina.  Tai jau yra demokratinės brandos bruožas. Deja, politikai to nesupranta.”, –dėstė D. Grybauskaitė.
Prezidentė sako apskritai nebesitikinti, kad ši šešėlio persekiojama valdžia imsis kokių nors ryžtingų žingsnių ar reformų. ,,Į daug ką numojau ranka. Bariau ir buvusią valdžią, bet ji bent jau taisydavosi,  praktiškai reikėtų pusę šios vyriausybės atleisti ”, – atviravo Prezidentė.

 

Šalies vadovė taip pat sako, kad nuolatinės politinės kovos ir atsakomybė faktiškai pražudė jos asmeninį gyvenimą. Pasak įtakingiausios Lietuvos politikės, žinodama, kas jos laukia, ji rimtai pasvarstytų, ar apskritai verta siekti aukščiausio posto. ,,Gal ir gerai, kad žmogus nežinai, kokia tavo ateitis. Tačiau sprendimai priimti, turiu įsipareigojimą žmonėms, laukia dar ketveri metai ir daug nenudirbtų darbų”,  –tikino D. Grybauskaitė.
Ko Prezidentė labai nemėgsta, nors žmonės jos to nuolatos prašo? Kodėl šalies vadovė vis dar važinėja be švyturėlių? Koks prezidentinių marinuotų grybų receptas? Atsakymai – „Info TV“ laidoje ,,Diagnozė: valdžia” sekmadienį 19:30 val.