Klaipėdietė dizainerė Lina Zaveckienė naujausios savo kolekcijos veidu ir modeliu šįsyk tapo pati. Fotografijose besišypsančią drąsią trijų vaikų mamą sunku atpažinti. Fotosesijoje ji įkūnijo lengvai pankuojančią moterį.

1 2 4

„Kai studijoje pradėjau matuotis naujos kolekcijos drabužius iškart gimė mintis, kokio norėčiau įvaizdžio: įsivaizdavau ir makiažą, ir šukuoseną. Melsvi džinsiniai atspalviai tarsi išlaisvino mane, norėjosi pašėlti, tapti kitokia, nei būnu kiekvieną dieną. Juk esu dirbanti trijų berniukų mama. Todėl rytais ilgai stovėti prie veidrodžio tikrai neturiu laiko. Ir mano drabužiai skirti tokioms moterims kaip aš – paprastoms, tačiau mėgstančioms išsiskirti, vertinančioms kokybę ir patogumą. Todėl šįsyk nesirinkau profesionalių modelių ar scenos žvaigždžių, nes norėjau pati būti arčiau savo klienčių. Norėjau jas įkvėpti puoštis ir eksperimentuoti. Norėjau parodyti, kad mes visos galime būti ir modeliais, ir žvaigždėmis. Žinau, ne kiekviena išdrįstų pasidaryti tokią šukuoseną, bet man patinka eksperimentuoti. Kiekvieną kartą galiu būti vis kitokia. Kartais valiūkiška ir žaisminga, kartais romantiška. Tačiau visada lieku ištikima savo stiliui – renkuosi originalius, ryškius, tačiau patogius, judesių nevaržančius drabužius. Mėgstu, kai drabužiai lengvai prie visko dera“, – sakė dizainerė Lina Zaveckienė.

5 6 7

L. Zaveckeinė, kurios verslas gyvuoja jau lygiai 3 metus, kurdama naują kolekciją liko ištikima savo stiliui ir braižui. Naujos kolekcijos drabužiai kaip visada drąsūs, ryškūs, originalūs, bet patogūs. Skirti veikliai ir skubančiai moteriai.

8 9 12

Anksčiau dizainerės Linos Zaveckeinės drabužius pristatydavo žinomos moterys – aktorė Eglė Jackaitė, šokėja bei atlikėja Ingrida Kazlauskaitė, dainininkė Ieva Jotkelaitė – Asočakova, Klaipėdos miesto mero žmona, džiazo festivalio organizatorė Inga Grubliauskienė.

13 18

„RB Moments“ nuotraukos