Į „TV pagalbą“ kreipėsi Aurimas. Vyras prašo padėti išspręsti problemas su buvusia sugyventine Vilma. „Vyras skundžiasi, kad nori pamatyti savo du vaikus, tačiau bijo naujojo buvusios draugės mylimojo“, – pasakojo Sandra Žutautienė.

 

28275956_10214128823881868_1121859533_o (Small)

 

Filmavimo komandai nuvykus susitikti su Aurimu, paaiškėjo daugiau jo santykių dramos detalių. Aurimas su buvusia meile susilaukė dviejų vaikučių, o gyveno kartu aštuonerius metus. Ir štai dabar vyras sako, kad Vilma labai blogai elgiasi jo atžvilgiu, nes savo atžalų vyriškis nematė ištisus dvejus metus!

 

Screen Shot 2018-02-20 at 11.02.29 (Small)

 

Aurimas sako, kad šeima gal būtų neiširusi, tačiau įvyko didelis nesusipratimas. „Vilma mano telefone aptiko žinučių. Pati sugalvojo, kad aš turiu meilužę ir labai dėl to supyko. Iš keršto ji susirado kitą. O iš tiesų tos žinutės buvo ne nuo moters“, – skundėsi vyras.

 

Screen Shot 2018-02-20 at 11.02.54 (Small)

 

Aurimas nori matyti savo vaikus, nes jaučia, kaip jie tolsta nuo jo. Be to, įtaria, kad naujasis Vilmos draugas nuteikinėja vaikus prieš jį.

 

Screen Shot 2018-02-20 at 11.03.48 (Small)

 

Vyriškis tikina, kad buvusios meilės susigrąžinti tikrai neturi kėslų. „Ji turi kitą, aš net bijau pas vaikus per jį nuvažiuoti. Vilmos draugas daug jaunesnis, todėl ji šoka pagal jo dūdelę“, – įsitikinęs Aurimas.

 

Tačiau situacija pasikeičia TV3 laidos „TV pagalbai“ komandai nuvykus pas Vilmą. Moteris negailėjo karčių žodžių savo buvusiam gyvenimo draugui. „Jis net nebando vaikų lankyti. Aurimui jie neįdomūs. Jis ir prie jų išlaikymo neprisideda. Jei tik pasakytų, kad nori susitikti su mūsų vaikais, aš pati Aurimui juos nuvežčiau“, – kalbėjo įpykusi moteris.

 

Aurimas tvirtino, kad alimentų vaikams nemoka todėl, kad nežino… banko sąskaitos.

 

„Ar Aurimui iš tikrųjų rūpi vaikai ar visgi Vilma? Štai koks man iškilo klausimas klausant šios poros barnių. Jaučiu, kad jis viską padarytų, kad tik Vilma sugrįžtų. Tačiau Aurimo vietą jau užėmęs kitas. Ir tik vaikai liko pretekstu pamatyti mylimąją“, – įspūdžius pasakojo Sandra.

 

Kuo baigsis poros susitikimas? Žiūrėkite šiandien 16.25 val. laidoje „TV pagalba“ per TV3.