Šį pirmadienį TV3 žiūrovus pakvies improvizacijų ir parodijų šou „Pakartok!“. Vėl laukia keturių aktorių pasirodymai. Pamirškite jų tikrąsias pavardes, nes tai, ką išvysite šį vakarą, privers jus kaip reikiant nustebti.

 

1

   

„Pakartok!“ šou pažiba Ineta Stasiulytė sulaukė išties nelengvos užduoties – suvaidinti humoristą, poetą, dramaturgą Juozą Erlicką. Kaip pastebėjo akyli projekto žiūrovai, Inetai dažniausiai tenka vaidinti būtent žinomus vyrus. Tačiau Inetos tai negąsdina – talentinga aktorė sugeba įsikūnyti į bet ką. Ruošiantis J. Erlicko vaidmeniui, sunkiausia Inetai buvo kaip pati sakė – „atjungti“ viršutinę lūpą.

 

2

 

„Reikia pakelti gomurį, nuo kurio atsiranda vėmimo jausmas. Supratau, kodėl jis taip lėtai kalba, nes kitaip neįmanoma perteikti šių minčių ir nėra rizikos nusišnekėti“, – sakys I. Sasiulytė.

 

3

 

Profesionalių aktorių pasirodymus vertina trys komisijos nariai: humoristas Mantas Katleris, aktorė Kristina Kazlauskaitė ir choreografas Gytis Ivanauskas.

 

I. Stasiulytės panašumas ir vaidyba visiems atims žadą. K. Kazlauskaitė verks iš juoko, M. Katleris kris ant stalo, o G. Ivanauskas kvatos per visą salę.

 

„Į Inetą yra geriausia žiūrėti, bet blogiausia komentuoti. Aš mėgstu pasakyti, kas buvo blogai. Čia nėra nieko, ką būtų galima kitaip padaryti. Jei reikėtų įvertinti šio pasirodymo grimą, įsikūnijimą, „bajerius“ – viskas būtų dešimt“, – gražių žodžių negailės M. Katleris.

 

„Atrodo, kad visi žodžiai per primityvūs. Aš nežinau, kiek čia reikia dirbti, kad išgautumei iš tokios trapios moteriškaitės Erlicko natas, tembrą, mąstymą. Ačiū, Ineta“, – girs K. Kazlauskaitė.

 

„Apie tekstus, personažą aš jau nebekalbėsiu. Man gražiausias dalykas šios pauzės tarp klausimų ir atsakymų ir tas daug darančio žmogaus beviltiškas žvilgsnis“, – jau šį vakarą sakys G. Ivanauskas.

 

Jau šį vakarą, 20 val. žiūrovams taip pat pasirodys Vitalijus Cololo. Jis scenoje virs lenkų scenos karaliene Maryla Rodowicz. Aušra Štukytė įkūnys laidų vedėją Ritą Miliūtę, Juozas Gaižauskas – estrados atlikėją Ovidijų Vyšniauską.

 

Parodijų šou „Pakartok!“ jau šį vakarą, 20 val. per TV3!