Sausio 27-ąją Lietuvos muzikos pasaulį ir vėl sudrebins laukiamiausias metų muzikos renginys – Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2016. Jau antrus metus iš eilės apdovanojimų kūrėjai žiūrovus kvies ne tik tiesiogiai stebėti patį renginį, bet ir sekti ryškiausių šalies įžymybių eiseną Raudonuoju ceremonijos kilimu, kuriai diriguos net dvi itin charizmatiškos vedėjų poros.

 

TV3_M. Rainys

   

Praėjusią savaitę apdovanojimų kūrėjai paskelbė, kad viena iš iškilmingo renginio Raudonojo kilimo vedėjų porų – stilistė Agnė Jagelavičiūtė ir rinkodaros specialistas Saugirdas Vaitulionis. Tačiau ši žinia buvo tik įvadas į staigmenas, kurias paruošė apdovanojimų rengėjai. Atskleidžiama, kad Raudonojo kilimo zonoje taip pat šeimininkaus puikiai visiems žinomi TV3 televizijos veidai – Vaida Skaisgirė ir Mindaugas Rainys.

 

„Tie, kas domisi tuo pramogų pasauliu, kuris yra ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, tikrai žino, kad raudonasis iškilmių kilimas sutraukia ne ką mažiau dėmesio nei patys apdovanojimai ir yra svarbi bet kokio didesnio renginio dalis“, – kalbėjo vienas iš M.A.M.A 2016 Raudonojo kilimo vedėjų M. Rainys.

 

TV3_Raudonas kilimas_Vaida (3)_Eivydas Timinskas

 

Mindaugui antrina ir jo partnere jau ne pirmą kartą būsianti V. Skaisgirė. „Raudonasis kilimas – tarsi vartai į didįjį renginį. Būtent šioje zonoje vyksta svarbiausi ir įdomiausi svečių pokalbiai, susipažįstama, bendraujama. M.A.M.A. raudonasis kilimas – bene ryškiausias visų Lietuvos renginių kontekste. Neabejoju, stebėsiantys mūsų transliaciją laiką praleis tikrai puikiai!“ – pasakoja M.A.M.A. Raudonojo kilimo vedėja ir prodiuserė Vaida.

 

TV3_Raudonas kilimas_Vaida_Eivydas Timinskas

 

Tradicija tapusių ir jau šeštąjį kartą rengiamų apdovanojimų kūrėjai ceremonijos svečių eiseną Raudonuoju kilimu kvies tiesiogiai stebėti sausio 27 d. nuo 18 val. pramogų ir gyvenimo būdo portale raudonaskilimas.lt arba portale tv3.lt. Tiesioginėje transliacijoje iš „Žalgirio“ arenos žiūrovų lauks ne tik įspūdingai pasipuošę apdovanojimų svečiai, bet ir įdomiausi pokalbiai su muzikos, pramogų, kultūros ir sporto pasaulio atstovais, netikėti klausimai bei daug intriguojančių temų.

 

„M.A.M.A. apdovanojimai tapo bene svarbiausiu metų renginiu ir aš labai  didžiuojuosi savo vyru, nes ši ceremonija– būtent jo idėja, jis subūrė visus muzikos profesionalus bendram tikslui. Džiugu, kad šiandien jau nereikia nieko žadėti ir masinti žiūrovų – jie ir taip žino, kad renginys bus vertas dėmesio. O aš šiandien galiu patikinti – Raudonojo kilimo transliacija bus ne ką mažiau intriguojanti ir įdomi“, – žada V. Skaisgirė.

   

Tiesioginė M.A.M.A Raudonojo kilimo transliacija – sausio 27 d. 18 val. portaluose tv3.lt ir raudonaskilimas.lt.