Savo žygiais prieš homoseksualus garsėjantis Seimo narys Petras Gražulis ir vėl nepraleido progos pasisakyti šia tema. Nors savaitės nuodėmingiausius apdovanojančioje TV3 laidoje „Svogūnų Lietuva“ apdovanojimą už gautą leidimą eisenai Vilniaus Gedimino prospekte ir Bernardinų sode gavo Lietuvos gėjų lyga, atsiimti auksinio svogūno į studiją atvyko pats P. Gražulis.

 

TV3_Svogunu_Lietuva_Petras_Grazulis

2013 metais gėjų eitynėse būrio pareigūnų tramdytas ir išneštas Seimo narys į laidos studiją pasiimti svogūno žengė džiūgaudamas – mojuodamas rankomis ir skanduodamas savo garsiąją frazę „Už Lietuvą, vyrai!“.

 

Tiesa, laidos vedėjui Arūnui Valinskui paaiškinus, kad apdovanojimas skirtas ne jam ir būtų malonu, kad Petras svogūną perduotų į Lietuvos gėjų lygos rankas, politikas tarė griežtą „Ne“.

 

„Ne, ne, nenešiu. Aš sau tada pasiimsiu, – rytoj, trečiadienį, 20.00 val. laidoje sakys jis. Negana to, atvirai rėš: „Reikia juos gydyti vaistais arba lazdomis. Sako, rykštės irgi gydo. Nešti tai jaunimui, kaip gėrį, madą – tikras nusikaltimas“.

 

Laidos „Svogūnų Lietuva“ studijoje apsilankęs P. Gražulis netikėtai pasiūlys, kur visomis vaivorykštės spalvomis spindintį homoseksualų paradą būtų galima surengti. „Yra dvi vietos. Kariotiškių sąvartynas atitinka visus Europos Sąjungos standartus, tai tegul jie ten ir vaikšto ratus. Arba Lukiškių kalėjimas. Žemiausia kasta ten yra gaidukai, tai jie ten ir būtų“, – nerinkdamas žodžių kalbės politikas.

 

Jau rytoj „Svogūnų Lietuva“ eteryje skambės ne tik aštrūs politiko pasisakymai, bet ir bus žaidžiami itin intriguojantys žaidimai. Kaip politikui seksis susidoroti su užduotimis, paaiškės jau rytoj, 20.00 val. per TV3.

 

„Svogūnų Lietuva“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!