Vakar įvykusiame populiariausio TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ pusfinalyje virė nuožmi kova – trys projekto lyderiai rungėsi dėl vietos finale. Tačiau pasibaigus žiūrovų balsavimui paaiškėjo, kad su teise laimėti pagrindinį prizą atsisveikinti turėjo Oksana ir Martinas. Panašu, kad vaikinas šį pralaimėjimą priėmė itin skaudžiai – po transliacijos neslėpė nusivylimo ir ašarų, visą vakarą leido atokiau nuo kitų dalyvių.

 

Screen Shot 2017-08-28 at 11.42.31 (Small)

 

Šį, pirmadienio, vakarą televizijos žiūrovai išvys jau vieną paskutiniųjų realybės šou „2 Barai“ dienoraščių, kuriame – barmenų emocijos po vakarykštės išlikimo kovos, nulėmusios, kad projekto finale kausis Meda ir Kristupas.

 

Screen Shot 2017-08-28 at 11.43.38 (Small)

 

Sekmadienio tiesioginės transliacijos metu Martinas atrodė kaip niekada pasitikintis savo jėgomis ir tikino projektui atidavęs visą save. „Aš jau nebežinau, dėl ko galiu nepatikti žiūrovams, viską parodžiau, ką turiu, esu paprastas ir atviras“, – vakar sakė Martinas.

 

Screen Shot 2017-08-28 at 11.44.53 (Small)

 

Vis dėlto vaikino pastangų neužteko, vos keliais tūkstančiais balsų jį aplenkusi išlikimo kovą laimėjo Meda – ji pateko į finalą.

 

Screen Shot 2017-08-28 at 11.45.27 (Small)

 

Su tokiu rezultatu Martinui buvo sunku susitaikyti. Grįžęs į dalyvių namus jis buvo tylus, nedalyvavo kitų barmenų surengtame vakarėlyje, norėjo būti vienas. Vėliau kameros užfiksavo ir skaudžias vaikino ašaras.

 

„Tai buvo rimčiausias dalykas, kuri aš dariau savo gyvenime. Ir man nepavyko“, – šiandienos laidoje kalbės Martinas. Vaikinas taip pat atskleis – jis buvo įsitikinęs, kad bus finale.

 

Kodėl Martinas negali susitaikyti su pralaimėjimu? Kaip į vaikino nusivylimą reagavo kiti dalyviai? Kaip po pergalės jaučiasi Meda? Apie visa tai – šiandien 21 val. „2 Barų“ dienoraštyje.

 

Šią vasarą „2 Barai“ persikėlė į pajūrį, pramogų kompleksą „HBH“, kurio bare dirba du bebaimiai dalyviai ir poilsio ir sveikatinimo kompleksą „Atostogų parkas“, kuriame jie apsigyveno. Abu šie kompleksai įsikūrę vienas šalia kito Žibininkuose – būsimame kurorte šalia Palangos. Realybės šou dalyviai čia patiria daugybę iššūkių, atrakcijų, kojas pakertančių įspūdžių, beprotiškų nuotykių ir karštą konkurencinę kovą. Dalyviai Žibininkuose dirba, ilsisi ir pramogauja net 12 baseinų. Tik pats atkakliausias taps ryškiausia TV žvaigžde ir laimės žvaigždės kontraktą!

 

„2 Barai“ – pirmadieniaisketvirtadieniais 21 val. ir sekmadieniais 19.30 val. per TV3!