Krepšinio pasaulio legenda žurnalistas Vidas Mačiulis dar ankstyvoje garsiausių šalies krepšininkų paauglystėje stebėjo būsimas žvaigždes ir kalbindamas jas matė didelį potencialą.

 

Vidas Mačiulis

 

LNK laidoje „Šeškinės 20“ paklaustas, ar tikėjosi, kad tie kalbinti jaunuoliai išaugs į tokias žvaigždes, Vidas nedaugžodžiauja. „Žinokit, matėsi. Kai aš pamačiau Sabonį, kai jis po krepšiu pagauna varžovo kamuolį ir permeta gynėjui, kuris įmeta. Arba Jonas Mačiulis. Jis juk degė, kaip jis dabar dega, taip jis degė ir tada. Bet kad Marius Grigonis bus toks, nelabai tikėjau. Bet paieškojau archyve, radau, kaip jis n12-metis, berods, veržiasi po krepšiu taip, kaip ir dabar, kaip ungurys, ir įmeta. Vadinasi, aš buvau aklas. Bet taip turėjo būti, kad žmonės nesakytų, jog čia Mačiulis savo anūkei išrinko vyrą. Jiedu su mano anūke Salomėja buvo klasiokai gimnazijoje, tačiau ji buvo išvykusi metams mokytis į Ameriką, o kai grįžo, jis pasiūlė jai sėstis į tą patį suolą, šalia jo. Nuo to laiko ir neišsiskyrė“, – dalinosi V. Mačiulis.

 

Vidas

 

V. Mačiulis pasidalino, kaip jo darbas keitėsi atsiradus išmaniosioms technologijoms, kurios tobulėja iki šiol. „Iki naujojo 31-ojo „Krepšinio pasaulyje“ sezono buvo parengta 1227 laidos. Nesuprantu, gal medikai atsakytų, kaip aš vis dar gyvas vaikštau šioje žemėje? Dideles kameras, kurios svėrė turbūt 15 kilogramų, valandą su puse laikyti ant peties nebuvo lengva užduotis. O dabar juk tokios technologijos, interviu filmuoju telefonu. Kokia puiki kokybė, niekas net nesuprastų. Sakot, čia apgaulė? Kokia apgaulė, kai dabar taip pažengusios technologijos“, – pasakojo Vidas.

 

Šį trečiadienio vakarą 20 val. LNK laidoje „Šeškinės 20“ Vidas Mačiulis pasidalins savo patirtimi ir atskleis, kokie buvo paauglystėje šių dienų garsiausi krepšininkai. Laidoje žiūrovų laukia ir premjera – atlikėjas Natas grįžta į sceną su nauja daina „Laimėjom“. 
 
VIDEO su Mačiuliu