Populiariausiame šeštadienio BTV šou „Muzikinė kaukė“ Anžela Adamovič  įkūnijo Birutę Dambrauskaitę. Šis pasirodymas jaunai merginai atnešė pergalę – A. Adamovič tapo šeštadienio lydere. „Iš tikrųjų, labai džiaugiuosi, kad ją gavau įkūnyti. Kaip man sekėsi? Sunkiai. Sunkiausia atkartoti išskirtinį balso tembrą“, – laidos pradžioje sakė Anžela. Originaliais, pačios Birutės Dambrauskaitės, rūbais ir aksesuarais pasipuošusi atlikėja tapo neatpažįstama, o komisijos nariai liko be žado.

 

Fotodiva nuotr.  (41)

 

„Mes daug matę Biručių Dambrauskaičių projekte „Muzikinė kaukė“. Tu esi labai panaši, be galo“, – šeštadienį sakė Mantas Stonkus. „Nu tiesiog aš neturiu žodžių. Nu tokia „birutiška“ Birutė – ir išvaizda ir balsas. Tobula, aš apakus. Dėl tokių numerių „Muzikinė kaukė“ veda mane iš proto“, – laidos metu prisipažino Livija Gradauskienė. Anželos Adamovič įsikūnijimas sužavėjo ir gerą Birutės Dambrauskaitės bičiulį Vytenį Pauliukaitį: „Birute, mano miela, albume nereikia ieškoti jokių jaunystės nuotraukų. Į Anželą pažiūrėk ir pamatysi kaip tu iš tikrųjų atrodei prieš kokius gerus keturiasdešimt metų. Tik tada tu tokių briliantų dar neturėjai.“

 

Fotodiva nuotr.  (42)

 

Šeštadienio šou „Muzikinė kaukė“ netrūko ir kitų įspūdingų įsikūnijimų. Donata Gutauskienė-Laisva tapo Violeta Tarasoviene, Valentinas Krulikovskis atliko „Depeche Mode“ dainą, Tadas Rimgaila įsikūnijo Vytautą Šiškauską, Rūta Ščiogolevaitė įsikūnijo į Tiną Turner, Tadas Juodsnukis – Irūną Puzaraitę-Čepononienę, Vytenis Kaluškevičius – grupės „Coldplay“ vokalistą, Karolina Juškaitė-Carol į Seleną Gomez, Arvydas Vilčinskas – Eugenijų Ostapenko, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė – Jennifer Lopez, o Anžela Adamovič – Birutę Dambrauskaitę.

 

„Beje, tai yra gerbiamos Birutės Dambrauskaitės originalūs papuošalai ir suknelė. Ačiū jai labai už tai“, – laidoje sakė Anžela Adamovič. Jos įsikūnijimas į Birutę Dambrauskaitę atnešė sėkmę – Anžela tapo vakaro lydere ir užėmė pirmą vietą (59 taškai). Antrą vietą užėmė Rūta Ščiogolevaitė (46 taškai), o trečioje – Donata Gutauskienė-Laisva (45 taškai). Įdomu tai, kad Rūtai Ščiogolevaitei vos vieną kartą pavyko atsikratyti antros vietos prakeiksmo – „Muzikinėje kaukėje“ įkūnijusi Justę Arlauskaitę-Jazzu moteris iškovo pirmą vietą. Likusias laidas R. Ščiogolevaitė užėmė antras vietas. Žiūrimiausias šeštadienio šou „Muzikinė kaukė“ – kiekvieną šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.

 

Visi šeštadienio vakaro pasirodymai (vaizdo įrašas):

https://www.facebook.com/BTV.MuzikineKauke/videos/1037815489680913/