Visi norime džiaugtis nepriekaištingai atrodančia oda. Tačiau ne paslaptis ir tai, kad kai kuriems tenka susidurti su įvairiais odos dariniais – jie ne tik nepuošia, bet ir būtina pradėti jų gydymą  ar šalinimą kuo greičiau, priešingu atveju, vėliau šie procesai pareikalaus dar daugiau laiko bei pastangų. Na, o mes kviečiame sužinoti, su kokiais odos dariniais yra susiduriama dažniausiai ir kaip juos galima pašalinti.

 

image1

Karpos

 

Tai – virusinė užkrečiama liga, kuria užsikrėsti galima ir naudojantis daiktais, kuriuos lietė šių darinių turintis žmogus, pavyzdžiui, naudojantis tuo pačiu kompiuteriu. Su šiais dariniais susiduria itin įvairaus amžiaus žmonės. Nesiimant gydymo sprendimų, karpos gali dar labiau išdidėti. Taigi, šiuos darinius būtina gydyti, tačiau taip pat svarbu suprasti, jog ši užduotis turi atitekti specialistams – karpas pašalinti savarankiškai bandantys, dažniausiai ne tik nesulaukia norimo efekto, bet ir dar labiau pablogina padėtį.

 

Moliuskai

 

Dar vienas odos darinys, galintis atsirasti kone bet kurioje kūno vietoje, išskyrus delnus bei padus. Ligos inkubacinis periodas dažniausiai trunka iki 7 savaičių, tačiau pasitaiko ir atvejų, kuomet šis terminas išsitęsia iki pusmečio. Susidūrusieji su šiais odos dariniais, ne tik nebegali mėgautis estetišku vaizdu, bet ir gali patirti pažeistos vietos niežulį, jautrumą arba skausmą. Labai svarbu šių darinių šalinimą patikėti specialistams, kad būtų užtikrinti efektyvūs bei kokybiški metodai. Dažniausiai taikomas užšaldymas arba gydymas lazeriu, taip pat gali būti skiriami preparatai.

 

Papilomos

 

Tai – virusų sukelta liga, plintanti lytiniu būdu, dažniausiai pasireiškia lėtine jos formą. Rūkymas, silpnas imunitetas, daugybiniai nėštumai – šie veiksniai didina papilomų atsiradimo tikimybę. Gali būti taikomas įvairus gydymas, pavyzdžiui, vietinis, bendras arba chirurginis, tačiau  svarbiausia – nedelsti ir iš karto kreiptis į specialistus.

 

Profesionalus odos darinių šalinimas – geriausias jūsų pasirinkimas susidūrus su įvardintomis problemomis. Specialistai atliks reikiamus tyrimus, įvertins situaciją bei parinks tinkamiausius šalinimo metodus, o taip pat – gausite vertingų patarimų, kaip išvengti susidūrimo su šiomis problemomis ateityje. Rūpinkitės savimi bei džiaukitės estetiška išvaizda.