Jau šį, trečiadienio, vakarą 20.00 val. TV3 televizijos eteryje – parodijų šou laida „Pakartok!“. Kokybiško humoro, aiktelėti priverčiančių įsikūnijimų kupiname šou ir vėl nestings puikių pasirodymų. Šeši žinomi kino, televizijos ir teatro aktoriai toliau kovoja dėl geriausiojo parodijų meistro vardo.

 

TV3_Pakartok_Ineta_Stasiulyte_FOTO_Vidas_Cerniauskas

 

Viena ryškiausių šou dalyvių – aktorė Ineta Stasiulytė. Šįkart šviesiaplaukė scenos žvaigždė virs dainininke Oksana Pikul-Jasaitiene. Sužinojusi, jog teks parodijuoti vieną seksualiausių Lietuvos moterų, Ineta nesutriko. „Nežinau ką daryti su savo lūpomis“, – žiūrėdama į putlias grupės „Naujos pupytės“ lyderės lūpas kalbės I. Stasiulytė.

 

TV3_Pakartok_Ineta_Stasiulyte_FOTO_Vidas_Cerniauskas_2

 

Aktorė negailės komplimentų šiuo metu su vyru krepšininku Simu Jasaičiu ir sūneliu Sicilijoje įsikūrusiai atlikėjai. „Visi tikisi, kad Oksana bus vaizduojama, kaip naivi, nerimta blondinė. Tačiau taip tikrai nėra. Ji labai moteriška, todėl ir traukia visų akis. Ji – moteriškumo ikona: graži, seksuali“, – „Pakartok!“ scenoje kalbės Ineta.

 

TV3_Pakartok_Ineta_Stasiulyte_FOTO_Vidas_Cerniauskas_3

 

O. Pikul-Jasaitienės parodija sukels juoko bangą žiūrovų salėje. Linksminsis ne tik žiūrovai, bet ir laidos vedėjas Justinas Jankevičius. Žiūrėdamas į Oksana virtusią scenos kolegę, Justinas brauks juoko ašaras. „Oksana Pikul nėra tokia panaši į Osaną Pikul, kaip Ineta Stasiulytė“, – sakys jis. Komisija taip pat negailės Inetai pagyrų. „Tobula blondinė“, – sakys aktorius Vaidotas Martinaitis. „Ačiū, puikiai, ir vėl susidorojai“, – komentuos komisijos pirmininkė Kristina Kazlauskaitė.

 

TV3_Pakartok_Ineta_Stasiulyte_FOTO_Vidas_Cerniauskas_4

 

Kaip aktoriui Šarūnui Banevičiui seksis įkūnyti orų pranešėją Naglį Šuliją? Ar susitvarkys Giedrius Arbačiauskas su Kristinos Brazauskienės vaidmeniu? Ar įtikinamai suvaidins Andrius Žiurauskas dainininką Stano? Kaip Julius Žalakevičius suvaidins laidų vedėją Kristupą Krivicką? ar Vaidai Lisikaitei Džordanos Butkutės vaidmuo padės iškovoti komijos simpatijas? Kaip dalyvių pasirodymus įvertins komisija ir kas taps šio vakaro šou lyderiu? Atsakymai – parodijų šou „Pakartok“ 20.00 val. per TV3

 

TV3_Pakartok_Ineta_Stasiulyte_FOTO_Vidas_Cerniauskas_5

 

„Pakartok!“ – trečiadieniais 20.00 val. per TV3!