Šeštadienio vakaras LNK televizijoje degė meile ir pykčiais bei plūdo ašaromis. „Radži ieško žmonos” dalyvės parodė, kad kovojant dėl Radži meilės joms neegzistuoja jokios ribos. Renginių organizatorė Indija ir pedagogė Nijolė viena kitai dantų iššiepti nesigėdijo net tiesioginiame eteryje.

 

„Nuodingąjį obuolį skiriu Indijai, nes šios merginos nuo šiol nekenčiu visa savo esybe”, – apie konkurentę atsiliepė vilnietė Nijolė. Dar prieš šią frazę televizijos žiūrovai pamatė tokių rietenų, kad likti abejingiems buvo veikiausiai neįmanoma.

 

Panelės susipyko dar dvare. Nijolė Indiją išvadino necenzūriniais žodžiais dėl bučinio, kuriuo mergina bandė nustebinti Radži. Indija irgi netylėjo, o visai Lietuvai papasakojo apie laisvą Nijolės elgesį naktiniuose klubuose. Na, ir užvirė pekla – riksmai, verksmai, iš pykčio sprogtančios akys…

 

Po reportažo apie Indijos ir Nijolės kivirčus intrigos persikėlė į tiesioginį LNK televizijos eterį. Panelės taip įsiaudrino, kad jas teko raminti ne tik laidos vedėjai Natalijai Bunkei, bet ir pačiam svajonių jaunikiui Radžiui.

 

Indiją, vieną iš susipykusių panelių, konkurentės beveik vienbalsiai pasodino ant išlikimo kėdės. Indijos akys tuojau pat paplūdo ašaromis. Mergina kreipėsi į televizijos žiūrovus prašydama pasigailėjimo. „Aš dar noriu kovoti, noriu toliau dalyvauti”, – pasikūkčiodama kalbėjo Indija.

 

Tuo tarpu pats Radži žiūrovų teismui atidavė Taujėnų dvaro valdytoją Vaivą. LNK televizijos žiūrovų sprendimu, populiariausią realybės šou „Radži ieško žmonos” paliko Vaiva. Išgirdus sprendimą sunku buvo studijoje rasti merginą, kuri neverktų.

 

Viena projekto dalyvė, krepšininkė Laura, kovą dėl Radži meilės baigė dar praėjusią savaitę. Merginą pats Radži išvarė už neištikimybę. Pirmosiomis merginos dienomis dvare paaiškėjo, kad ji turi vaikiną. „Ko jau ko, bet melo aš nepakęsiu”, – situaciją griežtai nukirto Radži.

 

„Tuščia kėdė ilgai tuščia neužsibūna”, – tiesioginiame eteryje tarė Natalija Bunkė ir tuojau pat pristatė realybės šou naujokę – šokėją Iloną. Kaip šiai gražuolei seksis kovoti dėl Radži širdies, pamatysite jau kitą šeštadienį.

 

Realybės šou „Radži ieško žmonos” – kitą šeštadienį 19 val. per LNK