Myliu moterį, kuri geria. Ji ritasi dugnan ir aš jaučiuosi bejėgis kažką pakeisti“, – taip „TV pagalbos“ studijos vedėjams Renatai Šakalytei ir Andriui Kaluginui prisipažino Evaldas.

 

1 (Small)

 

Tačiau pirmiausia vedėjai nutarė išklausyti Rimos versiją. Į studiją atėjusi moteris neslėpė – ji supranta turinti rimtą priklausomybę, tačiau jėgų jai atsispirti neranda. „Kai aš blaiva, galvoju, kokia esu stora, negraži, sena, kad niekas manęs nemyli ir kad Evaldas mane paliks. O kai išgeriu, viskas pasidaro paprasčiau“, – pasakojo Rima.

 

2 (Small)

 

Moteris atvira – išgėrinėti ji pradėjo dar prieš pažintį su mylimuoju. Tuo metu ji buvo ištekėjusi, tačiau vyras ją mušė ir pamažu įtraukė į alkoholizmo liūną. „Iš pradžių išgerdavau tik po truputį. Ir tik dėl to, kad jis manęs nemuštų. O paskui reikėjo vis daugiau ir daugiau. Kai ryžausi jį palikti, galvojau, kad ir išgėrinėti daugiau nebenorėsiu“, – širdį liejo Rima.

 

3 (Small)

 

Netrukus moteris susipažino su Evaldu. „Pirmą kartą į mano gyvenimą atėjo vyras, kuris mane gerbia, kuris man pirko gėles. Džiaugiausi, bet tuo pačiu jaučiausi ir neverta tokios laimės. Tą nepasitikėjimą pradėjau „užgėrinėti“, – studijoje pasakojo Rima.

 

Moteris atvira – dabar ji nusirito iki žemiausio lygio. „Aš prisigeriu tiek, kad voliojuosi ant grindų. O tokią mane pamatęs Evaldas pyksta ir ne kartą pagrasino, kad išvys iš namų. Aš neturiu kur eiti, padėkite man“, – maldavo Rima.

 

Į studiją atvykęs Evaldas skundėsi pavargęs nuo nuolat girtaujančios mylimosios. Tačiau neslėpė – jis ją be galo myli ir yra pasiryžęs jai pagelbėti, jei tik Rima ryšis gydytis.

 

„Iki paskutinės minutės taip ir nebuvo aišku, ar Rimai užteks pasiryžimo keisti savo gyvenimą. Ji atrodė palūžusi, bet priimti sprendimą gydytis išdrįsta ne kiekvienas. Jai tiesiog reikėjo apsispręsti, ką ji myli labiau – Evaldą ar butelį“, – sakė laidos vedėja Renata Šakalytė.

 

Ką pasirinks savo laime nebetikinti Rima? Ir ar užteks jėgų Evaldui palaikyti gyvenimo moterį? Žiūrėkite jau šįvakar „TV pagalboje“ 16.30 val. per TV3.