Sekmadienio vakarą televizijos žiūrovus prie TV ekranų prikaustė „X Faktorius“. TV3 muzikiniame šou skambėjo populiarios lietuviškos dainos ir kūriniai, kuriuos siūlė TV žiūrovai. Mažiausiai žiūrovų balsų surinko Deividas Valma ir Augustė Žičkutė. Jie stojo prieš teisėjus.

 

_MG_9850

Atlikus išlikimo dainas, muzikos profesionalai nusprendė, kad projektą turi palikti Deividas. Už jį balsavo jo mokytojas Saulius Urbonavičius-Samas ir Justė Arlauskaitė-Jazzu. Augustė liko projekte ir tęs kovą toliau.

 

Pirmoji Dano daina – visiems iki skausmo pažįstamas grupės FOJE hitas „Kitoks pasaulis“. „Labai simboliška, graži pradžia. Dėl atlikimo – turėčiau pastabų. Pirmas posmelis buvo gerai, o pabaiga – silpnai“, – pasirodymą sukritikavo S. Urbonavičius-Samas. „Ir patiko, ir nepatiko. Praėjusią savaitę pažėriau aštrios kritikos. Man atrodo, kad tu ne iki galo supratai, ką dainuoji“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. „Jei būtumėte išgirdę, kaip šią dainą aš dainavau būdamas jo metų, viskas buvo kur kas blogiau“, – savo mokinį gynė A. Mamontovas.

 

Augustė scenoje atliko Kastyčio Kerbedžio dainą „Nakty“. „Visada gauni nelengvą užduotį. Šią dainą dainuoti yra sunku. Tokios dainos versijos nebuvau girdėjusi. Įnešei daug jėgos į šią sceną. Buvo labai gražu, moteriška, subtilu. Tikiuosi, kad čia liksi“, – sakė J. Arlauskaitė-Jazzu. „Man šį kartą pasirodė, kad tau buvo nuobodu – per paprasta. Man galvoje vis tiek dūzgė Kerbedis“, – sakė M. Mikutavičius. „Esu sumišęs… Viskas gerai – profesionaliai atlikta. Bet daina buvo sau“, – sakė Samas.

 

Deividas Valma šį kartą scenoje buvo visai kitoks – spinduliavo gerą nuotaiką. Panašu, kad „piktojo“ Deivido neliko nė lašo. „Vykusi dainos interpretacija. Suteikei mums laimės ir tikro skrydžio jausmo“, – sakė Jazzu.

 

Monikos pasirodymas nepaliko abejingų. Jausminga daina įtiko visiems teisėjams. „Ši pūga mane kažkur nunešė. Tavo balsas man yra meditacija. Buvo labai gerai“, – gyrė Jazzu. „Daina suskambėjo naujai ir lyriškai. Emocija, kurią tu paleidai, reikalauja rimties ir susikaupimo“, – sakė M. Mikutavičius. „Ačiū tau už sunkų darbą“, – dėkojo dalyvei S. Prūsaitis.

 

Justė scenoje atliko Jazzu dainą „Nieko nesakyk“. Mergina sulaukė labai daug liaupsių. „Labai šiltas ir jaukus pasirodymas“, – sakė Marijonas. „Tau labai tiko ši daina. Tu esi viena iš mano favoričių“, – gyrė A. Mamontovas. „Su kiekvienu šou tu paaugi. Veža ne tik tavo tembras, bet ir jausmingumas“, – gražių žodžių negailėjo Samas. „Jaučiau gumulą gerklėje. Esi labiausiai tobulėjantis žmogus šiame projekte“, – savo mokinę gyrė Jazzu.

 

Grupė „120“ scenoje pasirodė visai neregėtame amplua. Vaikinai atliko lyrišką dainą – tokių jų dar negirdėjo niekas. „120“ atliko dainuojamosios poezijos dainą „Aš mylėjau tave tau nežinant“. „Už vaidyba – 120, už dainavimą 14“, – sakė Samas. „Kiekvienas komikas nori, kad žiūrovai žinotų – jis turi širdį“, – sakė M. Mikutavičius.

 

Alen Chicco sulaukė pagyrų – jautrus vaikino pasirodymas patiko visiems teisėjams. „Mane vėl supurtė. Mane palietei, negaliu atitraukti nuo tavęs akių. Tu esi atviras širdimi“, – sakė Jazzu. „Tu turi savyje kažką, kas prikausto dėmesį“, – sakė Marijonas. „Man patiko šitas pasirodymas“, – vaikiną gyrė A. Mamontovas. „Sveikinu, kad pasirinkai dainą su didele prasme“, – sakė Samas.

 

Nuotraukų galerija (aut. Vidas Černiauskas)