Geriausiu pasaulyje pripažinto kulinarinio žurnalo autoriai – VMG komanda su Alfu Ivanausku priešakyje – pristato naują laikų ciklą „VMG sala“. Naujosios virtuvės guru Alfo ir jo komandos kulinarinių kelionių laidos nufilmuotos visą savaitę plaukiojant atviroje jūroje aplink Graikijos Korfu salą.

 

LR_TV_VMG Sala

„To Lietuvoje dar nebuvo. Tiesa, toks gyvenimas ir filmavimas buvo nemenkas iššūkis ir mums patiems“, – prasitarė VMG vadovas A. Ivanauskas. Kulinaras džiaugėsi pietų šalims būdinga šviežių produktų gausa, puikiomis jūros gėrybėmis ir graikų vaišingumu – laidose nufilmuoti receptai įkvėpti būtent vietos ingredientų ir patiekalų.

 

„Kuriame pasaulio kampe bebūtume, stengiamės viską išragauti, visko paskanauti ir pasigaminti patiekalų pačiose netikėčiausiose vietose, tad nekantraujame Jums visa tai parodyti“, – intriguoja išradingiausias šalies kulinaras Alfas.

 

Naujais projektais nesiliaujanti stebinti komanda dar vasarą per „Lietuvos ryto“ TV transliavo laidas, nufilmuotas Vilniaus katedros aikštėje, o jau greitai VMG pristatys ir naują laidų ciklą, kuris bus kuriamas specialiai tam statytoje studijoje – VMG kulinarijos redakcijoje.

 

„Jau kelis mėnesius įrenginėjama moderniausia kulinarinė studija, kuri atrodys visiškai kitaip, nei tradicinės kulinarinių laidų erdvės. Iki paties skaniausio rudens starto su VMG liko jau visai nedaug!“, – garantuoja kulinaras A. Ivanauskas.

 

Vasaros saulė, žydras Jonijos jūros vanduo ir pietietiškos kulinarijos įkvėpimas – laidoje „VMG sala“ nuo rugsėjo 22 dienos, kiekvieną pirmadienio vakarą, 19.50 val. tik per „Lietuvos ryto“ TV.