Priešuždegiminių savybių turintis česnakas gali būti naudojamas, gydant ausų infekcijas. Kaip pasigaminti vaistus iš česnakų? Natūraliojoje medicinoje česnakų sultys maišomos su augaliniu aliejumi arba vaistažolėmis.

 

Česnakų sultys

 

Česnako sultys jau nuo seno naudojamos gydant ausų uždegimus. Tiesiog įlašinkite į skaudančią ausį 2 – 3 lašelius česnakų sulčių ir pagulėkite ant šono, rašo yourmodernliving.com.

   

Česnakas ir linų sėmenų aliejus

 

Chroninį ausų skausmą geriausiai malšinti vaistais iš gamtos. Į keptuvę įpilkite šlakelį linų sėmenų aliejaus ir jame apdeginkite 4 – 5 česnako skilteles. Skystį nukoškite ir supilkite į stiklinį butelį. Kiekvieną rytą ir vakarą lašinkite po 2 – 3 lašelius į skaudančią ausį.

 

Česnakas ir sezamų aliejus

 

Ant atviros liepsnos pakaitinkite valgomąjį šaukštą sezamų aliejaus ir truputėlį česnako. Palikite atvėsti. Į skaudančią ausį įlašinkite 4 lašelius mišinio. Pagulėkite 10 minučių ant šono, kad vaistai neišbėgtų.

 

Česnakas ir smulkiažiedė tūbė

 

Efektyviai ausų skausmą malšina česnakų sultys sumaišytos su smulkiažiedės tūbės (lot. Verbascum Thapsus) žiedais. Ši antibiotinių savybių turinti vaistažolė greitai išgydo ausies uždegimą. Nors nėra gausu mokslinių įrodymų apie gydomąją česnako galią, ši daržovė dažnai naudojama, gydant ausų skausmą ir nosies užgulimą.

 

Kadangi ausų uždegimas būna virusinės kilmės, gydymas antibiotikais būna neefektyvus. Česnako sultys – visiškai saugus natūralus vaistas. Jomis galima gydyti net kūdikių ausų uždegimą.