TV6 eteryje nuo lapkričio 6 dienos penktadieniais 22.30 val. – pramoginė laida „Nakties TOP“! Premjera pasakos apie geriausius vakarėlius mieste, atskleis, ką būtina pamatyti naktiniame Vilniuje ir kitur, o karščiausias laisvalaikio naujienas TV6 žiūrovai išgirs iš pirmų lūpų.

 

TV6_Nakties_TOP

 

„Nakties TOP“ vedėjas – net 25 metų patirtį užsienio televizijose turintis į Andy Kalaaji. Andy – Vidurio Rytų regione žinomas prodiuseris, režisierius ir plataus spektro laidų vedėjas nacionaliniuose kanaluose, daugiausiai „Orbit Showtime Network“ bei renginių vedėjas, filmavęs šou populiariausiuose Libano klubuose ir netgi ištaigingajame Dubajuje.

 

TV6_Nakties_TOP_Andy_Kalaaji

 

Televizijos versle Andy pradėjo suktis būdamas vos 17 metų. Net 14 metų jis paskyrė paties vedamai, prodiusuojamai ir režisuojamai laidai apie naktinį gyvenimą – karščiausius vakarėlius, madingiausias vietas ir įsimintiniausius renginius. Andy sąskaitoje – daugiau nei 3300 tiesioginio eterio pramoginių laidų, žaidimų, pokalbių šou ir laidų apie universiteto gyvenimą.

 

TV6_Nakties_TOP_Baiba_Skurstene_Serdiuke

 

Prieš metus su žmona lietuve ir 3 vaikais Andy atsikraustė į Lietuvą. Kaip pats sako – žada čia likti.

 

„Nakties TOP“ TV6 eteryje Andy ves ne vienas – naktinio gyvenimo spalvas ir karščiausias naujienas jam padės atskleisti žavios kolegės. Viena jų – iš Latvijos kilusi, Lietuvoje žinoma dainininkė Baiba Skurstenė-Serdiukė. Ji atsiras patraukliausiuose vakarėliuose, kalbins žinomus žmones ir šėlstančius klubų lankytojus.

 

Kadangi „Nakties TOP“ komanda sudaryta iš įvairių šalių kilusių žmonių, o Lietuvos naktiniuose klubuose ir vakarėliuose gausu ir užsieniečių – šou metu skambės ir lietuvių ir anglų kalba.

 

TV6_Nakties_TOP_Baiba_Skurstene_Serdiuke_2

 

Andy – ne tik „Nakties TOP“ vedėjas, bet ir prodiuseris bei režisierius. Be Baibos jam eteryje talkins kolegė Laura. Taip pat – DJ Driule XL. Kiekvienoje laidoje jis pristatys geriausius klubinės muzikos miksus. O Laura nepamirš stiliaus ir mados tendencijų.

 

TV6_Nakties_TOP_Laura

 

Andy sako, kad „Nakties TOP“ turėtų ypatingai dominti jaunimą, sekantį naktinio gyvenimo, klubinės muzikos, renginių, karščiausių vakarėlių naujienas ir mados tendencijas. „Nakties TOP“ atskleis linksmybių dvasią, įamžins atsipalaidavusių, laimingų žmonių veidus, jų emocijas ir užfiksuos miesto ritmo akimirkas.

 

Laidos komanda kvies TV6 žiūrovus čia ir dabar dalintis savo potyriais, įvertinimais ir komentarais. Kuri pasilinksminimo vieta labiausiai patiks pačiam Andy, o kuri – TV6 žiūrovams? Andy, mėgstantis vakarėliuose ir renginiuose įsiamžinti telefonu, sako, kad jau laukia nesulaukia žiūrovų asmenukių ir filmukų iš tų vietų, kuriose šie mėgsta linksmintis labiausiai.

 

„Nakties TOP“ – penktadieniais 22.30 val. per TV6!