Visuomet smalsu sužinoti, kas laukia ateityje, ypač prasidėjus naujiems metams. Kviečiame pažvelgti į numerologinę parapsichologės Neringos Saladžės prognozę sausio mėnesiui. Kas laukia mūsų visų ir ko gali tikėtis kiekvienas atskirai?

 

Bendra sausio prognozėJanuary,2024,Monthly,Desk,Calendar,And,Pencil,With,Plant,Pot

 

Metų pradžia neabejotinai chaotiška. Vertybės taps pagrindiniu nesutarimų šaltiniu. Skirtingos grupės gins savo tiesą ir atsisakys pripažinti kitų prioritetus bei nuomonę. Toks susipriešinimas pasireikš visuose lygmenyse – proto, jausmų ir fizinio kūno. Tad galima tikėtis neramumų gatvėse, protestų ir jų malšinimo smurtu. Žmonės bus tarsi apakę ar atsidūrę nespalvotame pasaulyje. Niekas nenorės matyti, kad pasaulyje esama ne tik tobulai gero ir visiškai blogo, bet ir visų kitų vaivorykštės spalvų. Taip būna, kai senoji civilizacija griūna, o šiai dar visiškai nesubyrėjus kuriasi nauja. Principai bei kategoriškumas pasireikš ir asmeniniuose santykiuose. Tam tikrą prievartą pajus tie, kurie turės rinktis naują judėjimo kryptį. Atrodys, kad nėra viduriuko, teks eiti arba į šiaurę, arba į pietus. Nors pasirinkimai neišvengiami, tačiau gali būti skausmingi. Mat situacijos bus aštrios ir teks priimti ryžtingus sprendimus. Sausį nereikėtų įsipareigoti, sudaryti sandorių, tuoktis. Mat metų pradžios veiksmų pasekmės pasireikš jau po 2–3 mėnesių. Yra tikimybė, kad sandoriai ir susitarimai žlugs kovą, vėliausiai rugpjūtį. Tad tie, kurie gali, turėtų susilaikyti nuo drastiškų permainų ir radikalių sprendimų. Geriau šį laiką skirti aplinkai stebėti. Daugiausia laimės tie, kurie suvoks, kad kiekvienas turi savo kelią ir tikslus. Visgi sausis nebus vien išbandymų ir susipriešinimo metas. Bus žmonių, kurie sugebės savyje pažadinti stiprų ir gilų meilės jausmą. Jiems reikėtų prisiminti, kad meilė yra ne idėja, o veiksmas. Tad savyje atrasta meile reikia dalintis. Juk sausį aplink bus daugybė jos stokojančių.

 

Kaip apskaičiuoti savo gimimo skaičių?

 

Numerologijoje svarbiausias aspektas – gimimo data. Tad vien ją žinant galima apskaičiuoti reikšmingąjį gyvenimo kelio, kitaip dar vadinamą gimimo skaičių. Atliekami paprasti aritmetiniai veiksmai: gimimo metai, mėnuo ir diena surašomi atskirais skaitmenimis ir sudedami. Sumą neretai sudaro dviženklis skaičius, tad gauti skaitmenys vienas su kitu sudedami tol, kol gaunamas vienaženklis skaitmuo. Pavyzdžiui, 1987 m. rugsėjo 13 d. gimęs žmogus turi atlikti tokius aritmetinius veiksmus: 1 + 9 + 8 + 7 + 0 + 9 + 1 + 3 = 38. Tuomet gautus skaičius sudėti: 3 + 8 = 11. Galiausiai sudėti skaičius dar kartą, kol gaunamas skaičius nuo 1 iki 9: 1 + 1 = 2. Tad suskaičiuokite savąjį ir skaitykite juo pažymėtą prognozę.

 

Individualios sausio prognozės pagal gimimo skaičių

 

VIENETAS. Metų pradžią lydės kraštutinės emocijos ir radikalūs sprendimai. Sausis gali būti sunkus dar ir todėl, kad būsite jautresni fiziškai, gresia „apsinuodijimai“. Bus juntamas sunkumo jausmas skrandyje. Vienus tai palies tiesiogiai, tad derėtų atidžiau rinktis maisto produktus. O kiti pajus, jog apsinuodijo psichologiškai. Streso, įtampos ir nerimo iš tiesų bus daug. Tad derėtų ieškoti pusiausvyros.

 

DVEJETAS. Mėnesio nuotaikas pajusite itin jautriai. Teks rinktis kelią. O tai provokuos stiprias emocijas, iš sąmonės gelmių išlįs didelės baimės, kategoriškumas ir nepasitikėjimas savimi. Susidūrimas su savimi bus stiprus ir skausmingas. Daugeliui norėsis atsitraukti nuo realybės ir pasislėpti. Tad bus bėgama nuo savęs ir aplinkos. Ieškosite kaltųjų, deja, jų nerasite.

 

TREJETAS. Labiausiai rūpės fizinio kūno būklė. Kai kurie iš tiesų atsidurs medikų rankose, gal net prireiks operacijos. Tad pajutus, kad sveikata šlubuoja, derėtų neatidėlioti vizitų. Procedūroms šis laikas tinkamas.

 

KETVERTAS. Metų pradžia gali netikėtai nuvilti. Pasijusite nuskurdinti ir tarsi atsidūrę dykumoje. Norai ir lūkesčiai nebus patenkinti. Ir tai emociškai vargins. Juk trokštate būti reikalingi ir įvertinti. Visgi šis sunkus periodas gali būti naudingas. Jeigu kažkas nepavyksta, galbūt asmeninės projekcijos neatitinka ateities. Tad metas jas permąstyti.

 

PENKETAS.  Metai prasidės sena išmintimi – kaip šauksi, taip atsilieps. Iš tiesų didžiąją dalį savo gyvenimo situacijų sumodeliuojame patys. Ir darome, deja, tai nesąmoningai. Tad sausį aplinkiniai gali atrodyti nesąžiningi, neteisingi ir bjaurūs. Tačiau su tokiu elgesiu susidursite ne be priežasties, nes padarėte netinkamų sprendimų. Teks patirti nuostolių, praradimų ir nemalonių situacijų. Visata atėjo atsiimti skolų, o jas visada tenka sumokėti.

 

ŠEŠETAS.  Namuose vykstantys procesai turėtų būti vertinami tarsi iš tolo. Nereikėtų įsijausti į šeimos ir namų rūpesčius. Be įsikišimo išsispręs geriau ir greičiau. Tai metų pradžia, todėl ji apgaulinga. Pravartu reikalus palikti savieigai.

 

SEPTYNETAS.  Metų pradžia netinkama kelionėms, atostogoms ar aktyviai veiklai. Tai sudėtingas, avaringas ir net pavojingas periodas. Gresia automobilių gedimai, gali tekti patirti nuostolių ar net susižeisti. Tad sausį derėtų praleisti ramiai ir lėtai. Netinka garsiai reikštis, geriau patylėti, išlaukti palankesnio momento.

 

AŠTUONETAS.  Lydės sėkmė. Tad derėtų prisiimti šviesos nešėjo ir džiugesio skleidėjo vaidmenį. Neteks susidurti su rimtais išbandymais ar gyvenimo pamokomis. Tad tinka susižadėti, planuoti vestuves, kurti ilgalaikius planus ar pasirašyti sutartis.

 

DEVYNETAS. Derėtų nuosekliai laikytis tradicijų, elgtis racionaliai, ramiai ir atidžiai paisyti įstatymų bei taisyklių. Tai padaryti tvyrant chaosui gali būti sunku, tačiau tokia strategija padėtų išvengti nemalonumų. Nereikėtų daryti netradicinių, asmeniškai nebūdingų sprendimų ar veiklos strategijų. Neverta išmėginti ar ragauti nieko naujo, leisti laiko nepažįstamoje aplinkoje. Derėtų saugoti savo kūną ir protą bei paisyti nusistovėjusios rutinos. Tai bus palankiausia.