Pasaulis kasdien tampa vis paslaptingesnis. Kartais senovės Indija vadinama civilizacijos lopšiu, todėl ar verta stebėtis naujausiu atradimu šioje keistoje ir tokioje intriguojančioje šalyje? Būtent čia, Čatisgarcho mieste archeologai aptiko urvus, ant kurių sienų rasta keistų piešinių, vaizduojančių nežemiškos kilmės būtybes ir neatpažintus skraidančius objektus. Šie piešiniai – tarsi dar vienas įrodymas, kad galbūt žmonės kilo iš kitos planetos.

 

nso

Priešistorinių laikų radiniai daro prielaidą, kad žmonės matė arba įsivaizdavo būtybes, atvykusias iš kitų planetų, taip pat kaip ir šiuolaikiniai žmonės. Tačiau norint išsiaiškinti tiesą reikia atlikti daugiau tyrimų. Urvuose rasti piešiniai nupiešti natūraliomis spalvomis, kurių, regis, nepaveikė tūkstantmečiai. Keistos uolose išraižytos žmonių figūros rankose laiko kažkokius, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, į ginklus panašius daiktus, ir neturi aiškių, ryškių bruožų. Jie neturi nosies ir burnos, kai kuriuose piešiniuose net atrodo, kad jie dėvi kosmonautų drabužius ir skafandrą. Kyla klausimas: ar įmanoma, kad prieš 10000 metų gyvenę žmonės turėjo tokią pačią vaizduotę kaip ir XXI amžiaus gyventojai?

 

Indijos kaimų gyventojai pasidalinę į dvi stovyklas. Kai kurie iš jų tokius piešinius garbina, kiti pasakoja neįtikėtinas istorijas apie „Rohela žmones“ – nedidelio ūgio būtybes, kurios nusileisdavo iš dangaus su apvaliu skraidančiu aparatu. Ateiviai neva pasiimdavo vieną ar du žmones į tą neatpažintą skraidantį objektą. Nė vienas iš pagrobtų žmonių į kaimą niekada negrįžo.

 

Pažiūrėti galite PASPAUDĘ ČIA.

 

Jau gilioje senovėje būta istorijų apie neįprastas būtybes, medžiagas ir skraidančius objektus ir visa tai, kas, anot šiuolaikinio mokslo, neturėjo tais laikais egzistuoti.

 

Čatisgarcho urvai – ne vienintelis istorinis įrodymas apie NSO egzistavimą. Panašių piešinių randama visame pasaulyje. Pietų Prancūzijoje esančiame Pech Merle urve archeologai aptiko seniausių pasaulyje žmonių meno apraiškų. Jame esančiuose piešiniuose vaizduojami objektai, kurie primena skraidančias lėkštes. Žmogaus kūriniai ant sienų datuojami maždaug 20000 metų prieš Kristų. Kita vertus, šiandien jau neįmanoma išsiaiškinti, ar tikrai tai, ką jie vaizdavo buvo ateivių transporto priemonės.

 

Vakarų Australijoje ant Kimberlio plynaukštės yra aborigenų piešinių, kurie galėjo būti nupiešti maždaug prieš 5000 metų. Piešiniuose jie vaizdavo dangaus būtybes, vadinamas „Wandijina“. Pagal jų tikėjimą šios būtybės labai daug prisidėjo prie pasaulio sukūrimo ir turėjo galingų gamtos galių. aborigenų nupiešti ateiviai panašūs į Holivudo sukurtus ateivius – taip pat su didelėmis galvomis ir įkypomis akimis.

 

Panašius ateivius kaip Australijos vietiniai gyventojai piešė ir Jungtinių Valstijų gyventojai, dabartinės Jutos valstijos, esančios tarp įspūdingų kanjonų, gyventojai.

 

Visais laikais būta piešinių, kuriuose vaizduoti „nerealūs“ reiškiniai ir būtybės. Įrodymų apie ateivių egzistavimą tiek daug, kad kyla klausimas, kodėl dar yra jais netikinčių žmonių. Kodėl jie užmerkia akis ir nenori pažiūrėti realybei į akis.

 

Italijoje rasti nepaprasti uolų piešiniai Valkamonikoje, kurie, manoma, yra daugiau nei 10000 metų amžiaus. Juose vaizduojamos dvi keistos būtybės, rankose laikančios nematytus ginklus ar kažkokius objektus.

 

Keistai atrodanti figūra taip pat buvo rasti dabartinėje Ukrainos, Kijevo teritorijoje. Ji datuojama 4000 metų prieš Kristų.

 

Manoma, kad Europos freskose yra paslėpti neatpažintų skraidančių objektų simboliai.

 

Italų renesanso dailininkas Domenikas Girlandajas nutapė paveikslą „Madona su šv. Džovaninu“, kuriame yra keista detalė – virš Marijos dešiniojo peties danguje pavaizduotas disko pavidalo objektas. Žemiau paveiksle vaizduojamas vyras su šunimi, kurie aiškiai žiūri į tą objektą. Paveikslo fragmentą galite pamatyti PASPAUDĘ ČIA.