Grupė „69 danguje“ gyvuoja jau šešiolika su puse metų. Merginos grupėje ne tik užaugo ir subrendo pačios, bet spėjo ištekėti, sukurti šeimas ir užauginti vaikus. Pasak Nijolės Pareigytės-Rukaitienės (35), per ilgus grupės gyvavimo metus merginos jau neįsivaizduoja gyvenimo viena be kitos ir kai žurnalistai jų paklausia, ar nesijaučia jos kaip šeima, Nijolė užpyksta ir atrėžia: „Ką reikškia žodžiai „kaip šeima“? Mes ir esam šeima, mes tiek daug drauge patyrėm, išgyvenom, kad nebegalime vadintis tik draugėmis, mes esame tikrų tikriausia šeima. Aš grupėje esu nuo 19 metų, tokiame amžiuje man rūpėjo tik vaikinai ir linksmybės ir tai yra natūralu, juk buvau tokia jauna.“  Nijolė prisimena, kaip meiles ir aistras pakeitė grupės merginų santuokos ir vaikai. Jos žinojo viena apie kitą viską: ir ką vaikai valgo, ir kuo serga, ir kuo kasdien gyvena.  „Mes kartu rinkomės sau antras puses, tuokėmės, gimdėm vaikus, paskui ratas apsisuko, vienos grupės narės jau išsiskyrė ir vaikšto į pasimatyus iš naujo, o, pavyzdžiui, Ingrida Martinkėnaitė po 13 metų pertraukos vėl susilaukė dukrytės “, – sako Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

 

101181754_10215567331688707_7971677172182024192_o

 

Vienos žinomiausių Lietuvos muzikinių grupių „69 danguje“ atlikėjų asmeniniai gyvenimai ne kartą viešai aprašyti ir išnarstyti po kaulelį. „Mes turime daugybę istorijų ir prisiminimų, labai sunku išsskirti vieną. Yra tokių, apie kurias viešai pasakoti negalime iki šiol, bet yra ir tokių, kurias dabar prisimename su šypsena, bet tuomet viskas galėjo baigtis labai liūdnai“, – laidoje „Pagaliau savaitgalis“ pasakos N. Pareigytė-Rukaitienė. Vienos kelionės metu grupės „69 danguje“ merginos važiavo vienu automobiliu ir jas staiga ištiko nelaimė, kuri vos per plauką baigėsi laimingai: „Mes važiavome po koncerto. Goda užsižiūrėjo į telefoną ir aš matau, kad važiuojame ne taip, kaip turėtume. Aš sakau, Goda, žiūrėk. O ji nereaguoja, pakartojau dar kelis kartus – jokios reakcijos. Tada jau pradėjau rėkti, o Goda sako – stabdžiai neveikia. Ji pradėjo vairą sukioti į vieną, į kitą pusę. Karina net nulėkė nuo galinės sėdynės. Baimės buvo daug. Nuvažiavome į šalikelę, bet Goda puiki vairuotoja,  išvingiavo ir sustojome. Viskas galėjo baigtis tikrai liūdnai, bet dabar tai prisimenam, kaip linksmą nuotykį.“ Dar linksmesnis nuotykis merginų laukė pakeliui į Londoną. Karina Krysko iš Kauno atvyko į Vilniaus oro uostą, kad išskristų su grupe į koncertą. Tik, pasirodo, lėktuvas tądien skrido iš Kauno oro uosto, o ne iš Vilniaus. Karinai teko pasivyti merginas vakariniu skrydžiu.

 

101753945_10215567331208695_8757191639392321536_o

 

Apie šiuos ir kitus nutikimus, dar negirdėtas grupės „69 danguje“ istorijas bei patarimus, kaip vasaros savaitgalius paversti nepamirštamais – laidoje „Pagaliau savaitgalis“, šeštadienį 10:30 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

 


„Pagaliau savaitgalis“ – šeštadienį, 10.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.