Grupės ,,Naujosios pupytės“ narė Neringa Šiaudikytė savo gerbėjus žavinti ne tik išskirtiniu balsu, bet ir išpuoselėtais plaukais, atvirauja, kad jų priežiūrai skiria nemažai laiko ir lėšų.

 

Neringa_Siaudikyte3

„Dėl koncertinės veiklos iš tikrųjų tenka investuoti į plaukus, nes dažnai tenka juos sukti ir džiovinti  įvairiais karštais fenais, purkšti sutvirtinančiom ir formuojančiomis šukuoseną priemonėmis, taigi plaukai tikrai kenčia“, – šį sekmadienio rytmetį 9.30 val. per LNK laidoje „Mes pačios“ pasakos atlikėja.

 

Neringa neslepia, jog jai nėra svetimas įvairių naujovių išbandymas grožio srityje. „Šiuo metu man atliekama nauja procedūra– plaukų mezoterapija. Būtent ji skatina plaukų augimą ir maitina juos iš vidaus.  Man pačiai tai yra visiška naujiena“, – atskleidžia moteris.

 

Pasak sveikatos specialistų, kuomet  plaukų slinkimo priežastis yra stresas, persirgtos ligos, buvęs gimdymas – plaukų atstatymui ir jų kokybės pagerinimui gydytojai dermatologai šiandien  dažnai  rekomenduoja dvi modernias procedūras, kurios gali paskatinti plauko augimą. Populiariausios yra mezoterapijos procedūros ir PRP (išvertus iš anglų kalbos tai yra trombocitų masės preparatas, kuris ruošiamas iš paciento kraujo, todėl labai tinka alergiškiems žmonėms).

 

Šio šeštadienio laida „Mes pačios“ kartu su atlikėja Neringa Šiaudikyte ne tik dalins patarimus moterims, norinčioms turėti stipresnius plaukus, bet ir aptars sausos odos priežastis ir galimą gydymą. O svarbiausia laidos dalis - „Pokyčių metas“ kvies pasižiūrėti į pirmuosius dalyvės Jurgitos pasikeitimus.