Jau kelis mėnesius topuose besilaikanti ir net 4 savaites pirmoje vietoje karaliaujanti pagrindinė serialo „Monikai reikia meilės“ daina „Man reikia meilės“ įsigijo rimtą konkurentę. Šią savaitę eteryje pasirodžiusi nauja serialo daina „Žaisliukas“, sukurta Arvydo Martinėno-Vudžio ir žinomų dainų tekstų autoriaus Pauliaus Stalionio, taip pat sulaukė ypač didelio susidomėjimo.

 

2019-03-25 00-23-12.791 (6)

Šįkart ją atliko viena pagrindinių serialo herojų – Nikolė (akt. Oneida Kunsunga). „Prieš pradedant filmuoti serialą, žinojau, kad scenarijuje bus numatyta, jog mano personažas dainuoja. Bet nebuvo aišku, kokia bus daina ir kaip viskas susiklostys. Rezultatu esu patenkinta. Šis kūrinys man tikrai patinka, taip turbūt nutiko, nes mano atliekamas personažas, Nikolė, dega šia daina, o ji yra mano dalis.”

 

Aktorė negali atsistebėti dideliu dėmesiu, kurio sulaukė tik po debiuto vienoje iš serialo serijų. „Sulaukiau daug maloniu žinučių, žmonės prašė pasidalinti daina, kiti klausė, kur galima išgirsti. Tai, manau, puikus įvertinimas, klausytojų meilė, todėl tikiuosi, jog daina pasieks radijo stotis ir ją galės klausyti ir mėgautis visi“, – atskleidžia serialo aktorė

 

Naujosios dainos „Žaisliukas“ kūrėjas Vudis  dalinasi savo patirtimi dirbant su URBS TV komanda ir aktore Oneida: „Labai faina, kad turiu galimybę kurti serialo muziką. Serialą žiūrėjau ir pats, įdomu stebėti visus aktorius, tačiau dabar atkreipiu dėmesį į Oneidą, ji be galo talentinga mergina, turinti stiprų balsą, džiaugiuosi, kad jai taip puikiai pavyko.“

 

Pamatykite populiariausius šalies aktorius ir išgirskite naująją dainą „Žaisliukas“ romantinėje komedijoje „Monikai reikia meilės“, pirmadieniais–ketvirtadieniais, 21 val., per LNK.