Jau šį penktadienį, 19.30 LNK žiūrovai  išvys neįtikėtiną info šou „KK 2 penktadienis“, kuriame bus aptariamos svarbiausios savaitės aktualijos, studijoje svečiuosis ryškiausios personos, dainas atliks garsiausi atlikėjai, o paradui visiškai naujoje studijoje diriguos net dvi vedėjų poros: Tomas Ališauskas ir Ugnė Skonsmanaitė bei Žygimantas Stakėnas ir Irūna Puzaraitė!

 

Pirmojoje „KK 2 penktadienis“ laidoje Radži bei Ilona pirmą sykį papasakos apie bendrą gyvenimą, atskleis apie kokią šeimą svajoja ir kaip puoselėja jausmus. Ilona pagaliau visai Lietuvai pademonstruos įspūdingą sužadėtuvių žiedą, kuris, anot Radžio, yra senelio atsiųsta šeimos relikvija. Svajonių jaunikio sužadėtinė atskleis, kad esminė dilema, kuri ją kamuoja pastarosiomis dienomis: kaip ne tik suvilioti, bet ir sužavėti, užburti ir išlaikyti vyrą…. Tačiau išspręsti šį klausimą Ilonai padės „KK 2 penktadienio“ studijoje pasirodžiusi Prezidento našlė Kristina Brazauskienė. Radži nuotakai ir visos Lietuvos moterims ji duos ypatingų bei visada veiksmingų patarimų. „Moteris gulasi į lovą tam, kad kažką veiktų, o keliasi, kad nieko neveiktų“, – toks pirmasis, tačiau anaiptol ne svarbiausias K.Brazauskienės patarimas toms, kurios šeimoje nori išlaikyti santarvę, meilę ir darną.

 

Dar anot Kristinos, nei vienas iš jos vyrų nebuvo abejingas specialiai padarytoms pomidorų salotoms… Jų receptas ir ypatingas pateikimo būdas – „KK2 penktadienio“ laidoje… Tačiau ką Brazauskienė atsakys tuomet, kai Irūna ir Žygimantas ją pakvies sudalyvauti specialiame projekte „Kristina ieško vyro!“ ir kodėl Brazauskienė intriguos „Radži, girdėjau, kad tau patinka vyresnės moterys. Taip, kad nepraeik pro šalį…“.

 

Radži, Ilonos ir Kristinos Brazauskienės akistata, intriguojantys bei aštriausius politikų gyvenimo skaudulius demaskuojantys siužetai ir daugybė kitokių staigmenų – jau šį penktadienį 19.30 per LNK.