BTV „Muzikiniame iššūkyje“ – naujai suburta pora. Ant scenos šį šeštadienio vakarą lips buvęs „Žuvėdros“ šokėjas ir renginių vedėjas Linas Lapėnas ir dainininkas Deividas Norvilas-Deivis. Duetas improvizuotame bare atliks Ovidijaus Vyšniausko kūrinį „Išdalinau“. Pasirodymo metu garsūs vyrai įsikūnys į skirtingus personažus – D. Norvilas-Deivis taps turtuoliu, o L. Lapėnas – benamiu.

 

Luko_Kodzio_nuotr_1 (Small)

 

Prieš pasirodymą L. Lapėnas prisipažins, kad baiminasi likti užgožtas Deivio. „Jis vienas didžiausių profesionalų šitame projekte. Tiesiog scenoje jis jau daug metų. Bijau, kad jis uždominuos ir aš liksiu pavėsyje“, – laidoje pasakos renginių vedėjas. Deividas Norvilas-Deivis taip pat pasisakys, ką mano apie savo naują partnerį: „Linas – šokėjas, kuris bando dainuoti. Jam kartais pasiseka visai neprastai, bet faktas, kad jis tai daro visai neseniai ir tas labai jaučiasi.“ Turtuolį ir benamį suvaidinę vyrai nepaliks abejingų, o komisijos nariai jiems negailės gražių žodžių.

 

Luko_Kodzio_nuotr_2 (Small)

 

„Kai pamačiau Liną benamio rolėje, pagalvojau, kad nelabai tikslinga, nes Lino veidas inteligentiškas. Tačiau, kuo toliau, tuo labiau mačiau, kad turi kažką bomžiško tas Linas mūsų“, – po pasirodymo juokaus „Muzikinio iššūkio“ komisijos narys Giedrius Drukteinis.

Luko_Kodzio_nuotr_3 (Small)

 

„Noriu pagirti abu už vaidybą. Deivis savo vaidinimą puikiai atliko. O Liną dar labiau noriu pagirti, nes būdamas tame nykiame bomžo įvaizdyje, jis tiek vidinio orumo turėjo. Sveikinu su puikiu pasirodymu“, – savo nuomonę laidoje išsakys Livija Gradauskienė.

 

Luko_Kodzio_nuotr_4 (Small)

 

Visiškai naujas BTV šou jau nuo pirmos laidos susižėrė žiūrovų simpatijas. Šeštadienį „Muzikinis iššūkis“ ir vėl buvo žiūrimiausias tarp visų tuo metu rodytų programų. Šį kartą ant scenos lips šios poros: L. Lapėnas ir D. Norvilas-Deivis, Baiba Skurstene-Serdiukė ir Jokūbas Bareikis, Giedrius Leškevičius ir Eimutis Kvoščiauskas, Tadas Juodsnukis ir Neringa Nekrašiūtė, Monika Šedžiuvienė ir Vilija Matačiūnaitė, Audrius Janonis ir Rūta Žibaitytė, Simona Nainė ir Ieva Juozapaitytė. „Muzikinis iššūkis“ – jau šį šeštadienio vakarą 19:30 per BTV.