Dainininkei bei šokėjai Ingridai Kazlauskaitei nesvarbu, kokiame mieste gyventi – ji lengvai  užmezga naujas pažintis, susibičiuliauja su žmonėmis. Dalyvaudama televizijos projekte „Delfinai ir žvaigždės“, kurį  laiką mergina gyveno Klaipėdoje. Neprabėgo nė savaitė ir svetimame mieste jautėsi kaip savame – susirado mėgstamiausią kavinę, patikimą kirpėją, vizažo meistrę, masažistę ir net dizainerę.

 

10

Per televizijos projektą  „Delfinai ir žvaigždės” Ingrida taip susibičiuliavo su dizainere Lina Zaveckiene ir pamėgo jos kūrybą,  kad nusprendė bendradarbiauti.

 

1

 

Patyrusiai televizijos projektų dalyvei  buvo svarbu ne tik tobulai atlikti pasirodymą su delfinais, bet ir sužavėti žiūrovus savo įvaizdžiu. Nors visiems projekto dalyviams kiekvienam pasirodymui buvo kuriami specialūs kostiumai, tačiau Ingrida – perfekcionistė, todėl gavusi temines užduotis – įkūnyti lietuvių liaudies pasakos personažą – Eglę žalčių karalienę bei  filmo „Iksmenai“ heroję Štorm, suprato, kad jai reikia kažko ypatingo. „Norėjau, kad per pasirodymą su delfinais kostiumai papildytų mano idėją, būtų gražūs ir originalūs. Prisiminiau, kad  man labai patiko dizainerės Linos Zaveckienės stilius, tačiau buvo labai svarbu ir tai, kad kostiumai, atitiktų visus projekto saugos reikalavimus. Pirma, po jais reikėjo dėvėti hidrokostiumą, antra, audinys turėjo nesubliūkšti, išlikti standus ir gerai atrodyti net išmirkęs  sūriame vandenyje. Trečia, ko gero, svarbiausia – visos dekoracijos turėjo būti taip prisiūtos, kad per pasirodymą nenuirtų ir neįkristų į vandenį, nes delfinai gali praryti. Dizainerė  gavo didžiulį iššūkį ir puikiai su juo susitvarkė. Pasirodymo metu jaučiausi patogiai ir sulaukiau tikri nemažai komplimentų”, – džiaugėsi Ingrida.

 

21

 

Taip jau susiklostė, kad besimatuodama kostiumus pasirodymams su delfinais, Ingrida neatsilaikė  ir pasmalsavo, ką naujo Lina sukūrė.  „Nors tai buvo dar pačios karščiausios naujienos, dizainerė leido jas apžiūrėti. Kai pamačiau naujausius drabužius, supratau, kad noriu jų! Ir ne vieno. Žodžiu, įsisukau į kolekciją ir atnaujinau savo pavasario garderobą. Antroji į Linutės naujienas įsisuko mano mama. Ji nusipirko net keturias sukneles, o penktą užsisakė, kad pasiūtų. Man smagu, kad galiu būti šios komandos dalimi. Pavasarinės kolekcijos drabužiai labai universalūs ir stilingi. Kiekviena mergina ir moteris tikrai ras, kas jai tiktų ir patiktų“, – negailėjo komplimentų dainininkė.

 

394311121784_1626842650878629_5228780956785234736_n