1 (2) Šį sezoną visi rengiasi šiltais, jaukiais tonais ir nesenstančiomis neutraliomis spalvomis. Tai – išbandyta ir patikima spalvų paletė, į kurią atsigręžiame metai iš metų. Kiekvienas atspalvis atrodo gerai atskirai, bet taip pat puikiai papildo vienas kitą. Šalia klasikos tapusios juodos, marmurinės pilkos ir žemiškos rudos, naujosios tendencijos pažėrė netikėtų ir galvą apsukančių atspalvių.

 

Skirtingai nuo kitų metų laikų, žiema gali atrodyti bespalvė, nuobodi ir blanki. Vienas paprasčiausių būdų atgaivinti savo garderobą naujam sezonui – į spintą įnešti šviežių spalvų. Nesvarbu, ar pridėsite spalvotą aksesuarą, ar rinksitės nuotaikingą įvaizdį nuo galvos iki kojų, šios septynios žemiau pateiktos spalvos nuvys niūrų žiemos orą į šalį.

 

Žiemiškai balta

 

Žiemos balta – tai spalva, kuri yra nepakeičiama, kai lauke sninga. Kasmet kiekvieno garsaus mados dizainerio žiemos kolekcijoje yra nemažai baltos spalvos drabužių. Balta yra pati klasiškiausia spalva, kurią galima naudoti žiemos drabužiams. Ji suteikia paprastumo, tyrumo ir kuklumo kasdieniam įvaizdžiui.

 

Kobalto mėlyna

 

Sodri ir prabangiai atrodanti kobalto mėlyna yra vienas iš labiausiai akį traukiančių atspalvių, pasirodžiusių ant 2022 m. Fashion Week podiumų. Geriausia, kad ji puikiai dera su neutraliomis smėlio ir juodos spalvomis. Todėl ją lengva priderinti prie beveik bet ko, kas yra spintoje.

 

Cikorijų kava

 

Rudens ir žiemos sezono metu vietoj įprastos rudos rinkitės gilius, sodrius kavos atspalvius. Aromatingos cikorijų kavos atspalvis buvo mėgstamiausias tarp dizainerių šio sezono podiumuose. Nepriklausomai nuo to, ar ją dėvėtumėte kaip atskirą spalvą, ar derintumėte su balta, rožine, mėlyna ir žalia, naująjį įvaizdį pamilsite iš karto.

 

Alyvinė2 (2)

 

Renkantis šiltus atspalvius, tamsi alyvuogių spalva yra viena iš mėgstamiausių šį sezoną. Tai – santūri spalva, kuri idealiai tinka su kitais šiltais atspalviais, pavyzdžiui, geltona. Kokybiškas sijonas, žėrintis aksomu, prabangiai atrodys su alyvine šilko palaidine. Būtinai užsidėkite ilgas kojines arba kelius siekiančius aukštakulnius!

 

Medetkų geltona

 

Egzotiškas geltonai oranžinis ir auksinis atspalvis yra vienas labiausiai paplitusių tarp šių metų žiemos tendencijų. Idealiai tinka palaidinėms, šalikams ar kitiems aksesuarams. Taip pat lengvai priderinsite prie žemiškų atspalvių. Nuostabiai atgaivina įvairius rudos spalvos tonus.

 

Deganti raudona

 

Sakote, kad juoda ir balta yra klasikinio įvaizdžio tonai? O kaipgi raudona? Akį rėžianti raudona priskiriama ryškių spalvų paletei. Bet ar žinote ką nors, kam netinka raudona? Kaip dažnai pagiriame už raudonai padažytas lūpas, stiprią moterišką energiją skleidžiančią suknelę ar aštrumo įvaizdžiui suteikiančius aukštakulnius. Jei šiam sezonui ieškote, kaip pagyvinti garderobą, bet bijote drąsių sprendimų, dairykitės į sodriai raudoną.

 

Pastelinės spalvos

 

Manote, kad pastelinės spalvos skirtos tik pavasariui? Pasvarstykite dar kartą. Dizaineriai išpuoselėjo švelnius ir akiai patrauklius atspalvius, kurie žiemiškam įvaizdžiui suteikė netikėto gaivumo. Nuo kūdikių rožinės iki šviesiausių geltonos ir žalios atspalvių – jie buvo matomi ant visko, pradedant žieminiais paltais ir baigiant perregimomis suknelėmis.

 

Blizgesys

 

Nors blizgesys nėra spalva, tačiau jį verta paminėti spalvų tendencijų sąraše. Žiemos kolekcijose jo buvo kaip niekada gausu. Nuo žvilgančių blizgučių iki krištolinio tinklelio – permatomi ir metaliniai atspalviai artimiausiais mėnesiais neabejotinai pasirodys švenčių metu. Jei norite, kad ši tendencija būtų neįpareigojanti, pabandykite blizgią viršutinę dalį arba suknelę derinti su megztiniu ir kerzais.